Veet

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 4.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új Veet Sensitive Precision szőrvágóval most könnyedén elérheti a kívánt precizitást. Gyorsan és pontosan formázhatja az olyan érzékeny testrészeken található szőrt, mint az arc, a bikinivonal és a hónalj.

• Gyors és gyengéd: egyszerűen, egyszerre eltávolíthatja a nem kívánt szőrt, nem kell a vágások miatt aggódnia.
  • Fokozott pontosság: a speciális kiegészítőkkel precízen formázhatja a kívánt stílust.

Ideális eszköz kisebb igazításokhoz is. Vízzel öblíthető (a tisztítási utasításokat lásd a használati útmutatóban).

LIMITÁLT kiadású Veet Szőrtelenítő
Ár: 6000ft , Eladó: Daisy25
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Miskolc, Budapest, fizetés: Személyesen átvehető vagy posta is megolható.
Ár: 4500 , Eladó: kklau
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postázás megbeszélés kérdése.
sziluetta

2019. március 15.

Én is annó akciósan és 50%-os kuponnal vettem, így igazi kis ajándék volt ez a cucc. Nem használom gyakran, de arra, amire vettem tökéletes, és trimmelek vele, és arra abszolót bevált. Megkönnyíti az ember életét.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

pirospipacsocska

2019. március 15.

Konkrétan az arcom kis pihéinek szőrtelenítésére,és bikinivonalra vettem meg akciósan.Sajnos nem túl hatékony,tehát nem ad tökéletesen sima bőrt,mert hagy bizony pár mm-es szőrt.Egyébként könnyen használható, és nem okoz bőr irritációt.

pirospipacsocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

tara95

2018. augusztus 22.

Ha te is a ,,kipattogok már attól is, ha a borotva rám néz" klub népes táborába tartozol, akkor nagyon fogod szeretni.

Bikinivonalra szuper, nyilván nem borotvasima a végeredmény, de ez egy trimmelő, nem is ez a dolga.

A szemöldök omg, nekem nagyon hosszú, hullámos szálakból álló dús szemöldököm van, mindig kellett ollót is használnom, de itt csak felrakom a mini ketyerét és a hosszabbik oldalával a szálak növésével ellentétesen letolom, voilá. Rendezett, szép, igényes és végre nem göndörödik a vakvilágba.

A sima kis pici feje szuper arcra, nem okoz irritációt.

Egyébként összességében meg vagyok vele elégedve, 3000 körül rendeltem, ennél többet viszont nem ér. Nem túl minőségi a műanyag amiből készült, viszont az eredmény és a szuper fejek, egyszerű használat kárpótol.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

A sima kis pici feje szuper arcra, nem okoz irritációt.

ragazza85

2018. április 11.

Olvasgattam a véleményeket, kicsit félve vettem meg mert sokan lepontozták. Viszont le volt árazva meg még Glamour kupon is volt hozzá így (3.000 Ft-ért) megmertem venni. Főleg szemöldök szedésre meg a borotválásnál kimaradt szálak eltüntetésére , ezekre be is vált. Szemöldöknél figyelni kell, hogy ne szedjünk többet mert könnyen folt maradhat a szemöldökben, sajnos nehezen látszik hol vág, de egyébként jól formáz.
Sajnos nagyon rövidke szálakat nem tüntet el, és nagyobb területre (pl teljes lábszárra) nem ajánlom. Lassú, macerásabb is mint pl a borotva.

ragazza85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

kbetti92

2017. október 15.

Borotvapárti vagyok, de szerencse, hogy jött a kuponos nap, így ugyanis féláron jutottam hozzá. Először a lábamon próbáltam ki, hogy mégis milyen, ott szépen eltüntette azt a pár kis szálat (Nem, nem egy kis területet szedtem le és a többi helyen meg ott maradtak, csak a lábam borotválása után láttam, hogy egy kis helyen nem tudtam normálisan leszedni :D ). Következőleg jött a bikinivonalam és amennyire szerettem volna leszedni, annyira sikerült is. Az az egy zavar benne, hogy tényleg hangos.

kbetti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

titikutyus

2017. július 11.

Fehér érzékeny bőröm és fekete sűrű szőreim vannak sajnos. A hasam, bikini területem és (hát valljuk be) a fenekem szőrtelenítésére vettem meg ezt a terméket. Nagyon zavartak mindig is a sötét szőrszálaim, és bár a barátomat elmondása szerint egyáltalán nem zavarják, azért kicsit szégyellem és igénytelennek tartom őket magamon. Máshol gyantázni szoktam, de ezeken az érzékeny területeken korábban a Veet szőrtelenítő krémet használtam. A gyantával is próbálkoztam korábban, de helyenként vérzett utána a bőröm. Külföldön volt lehetőségem ezt az elektromos készüléket megvenni, és rögtön fel is avattam. Nagyon-nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. Nem lett a bőröm teljesen sima mindenhol, helyenként kb max 0.3-0.5 mm hosszú szőröcskék maradtak (szerintem ezeket csak nagyítóval lehetne már észrevenni), az összkép viszont sokkal igényesebb, tisztább, és ápoltabb. Nagyon tetszik, hogy nem tudom magam megvágni ezzel a készülékkel, nem okoz hámsérülést ezeken az érzékeny területeken, ahol olyan könnyen bármilyen kórokozó a bőrbe juthat. A művelet összesen max. 10 percet vett igénybe ezen a relatíve nagy felületen. A tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de azt hiszem, engem meggyőzött a készülék. (A szemöldökömön és egyéb területeken nem próbáltam, ebben nem tudok nyilatkozni.)

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Black Fairy

2017. június 14.

Én is akciósan vettem négyezer forintért, teljesen hirtelen döntés volt, meg se néztem a véleményeket, meg se akartam venni, csak régóta szenvedek a szemöldököm gyors növésével és szeretnék a bajszomon is kozmetikust spórolni - oké, ez tényleg szörnyen hangzott - így nem volt kérdés, hogy ennyiért kell...

Nekem egyébként bevált, könnyű tisztítani, könnyű fejet cserélni, nagyon szépen leszedi a szőrt, benövés, pattogás nélkül, nem vágom el magam vele, és még a szemöldökömet is egész szépen formára tudom nyírni...a bajszomat teljesen eltünteti...az arcomon kívül még nem próbáltam, viszont nagyon megérte szerintem. :)
(Nem életem készüléke, mert gyantázni és epilálni jobban szeretek, de ha valaki borotvapárti, szerintem tökéletes.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

zami86

2017. május 13.

Nekem nagyon bevált, imádom! :) Soha nem pattogok ki a használata után. Teljesen elégedett vagyok vele, bár érdemes óvatosan használni, a trimmelővel meg lehet szúrni a bőrt ha nem vigyázok. Nem cserélném le semmire.

zami86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Stella8

2017. május 12.

most joy napokon vettem meg felaron(4000ft-ert) Olvastam itt,hogy nem a legjobb, de hatha nekem bevallik... Bikinivonalra vettem, mert ha nyantazom vagy epilalom benonek a szorszalak.... hat igen ez egyenlo a nullaval...

Stella8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

nikolettazsofia

2017. április 5.

Szintén dm boxba jutottam hozzá. Tartom az előttem szólok véleményét, mert 9ezerert tényleg hatalmas pénz kidobas lett volna. Én a szemöldökömet sem tudom normálisan formázni vele, mert egyszerűen nem látom tőle, hogy kiszedte vagy sem. Bikini vonalra se jó ugyanis nagyon apró szőr szálat hagy maga után. A karomon lévő néhol hosszabb szőrszálakra jó, de ezen kívül igazából semmire.

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.