Velnea

Ár:   735 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lilly Drogéria   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2017. március 17.

Lelőhely:   Lilly Drogéria
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

pzsofia

2015. augusztus 11.

Anyukám nagy kedvence, bár neki inkább normál bőrtipusa van. Télen csak ezt használja, azt mondja, hogy nagyon szereti, mert gyorsan felszívódik és nagyon jól hidratáltja a bőrét.

Ui.: A velnea termékek a Lilly Drogerie üzletlánc termékei, amelyeket Magyarországon még nem, Szerbiában viszont annál többet láttam. Alapvetően ugyanolyan jó és kedvező árú termékek, mint pl a DM Balea cuccai.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.