Velnea

Ár:   735 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lilly Drogéria   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2017. március 17.

Lelőhely:   Lilly Drogéria

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pzsofia

2015. augusztus 11.

Anyukám nagy kedvence, bár neki inkább normál bőrtipusa van. Télen csak ezt használja, azt mondja, hogy nagyon szereti, mert gyorsan felszívódik és nagyon jól hidratáltja a bőrét.

Ui.: A velnea termékek a Lilly Drogerie üzletlánc termékei, amelyeket Magyarországon még nem, Szerbiában viszont annál többet láttam. Alapvetően ugyanolyan jó és kedvező árú termékek, mint pl a DM Balea cuccai.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.