Venita

Ár:   710 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: redberry.247, az összetevőket feltöltötte: Sztahoráné, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajfestékek

Biztosítja a hosszantartó és intenzív hatást. A használatra kész alapvalók lehetővé teszik a színező keverék gyors elkészítését. Duplaszálas applikátornak köszönhető a henna pontos felvétele a szemöldökre és szempillára. A készlet legalább 15 alkalommal használható.

Audry1

2019. szeptember 6.

Én azért vettem meg, hogy kicsit kontúrosabb legyen a szemöldököm, így hamarabb meg tudjam reggelente csinálni. Először betartottam a 10 percet, de sajnos azon kívül, hogy itt-ott befogta a bőröm, nem láttam változást. Másodjára kevertem bele Kallos Profipil-t is, amit Kallos fodrászkellékesnél vettem 150 Ft-ért és fél órán át hagytam fent.

Eredmény: Maga a felkenés se könnyű, hiába van hozzá sablon, sajnos igen nehéz tényleg a szemöldökre kenni. Nekem második nekifutásra is a bőrömet fogta be, azt mondjuk intenzívebben, mint először, de még így sem volt sikeres az eljárás. A bőrömről egyébként már másnapra lekopott, de teljesen 2-3 nap után el is tűnt a henna.

Azóta a szekrényben pihen. Nem tudom, hogy én rontottam-e el valamit, vagy csak nekem nem úgy használ, mindenesetre egy próbát nekem megért, de nem fogom használni és nem is venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

dori96

2017. február 21.

A szempillámra próbáltam ki a feketét .
Könnyű volt felvinni, szépen beszínezte a szálakat.
Alapjáraton hosszú szempilláim vannak, de a végük szőke,szóval rövidnek tűnnek.Ezzel ezt tudom korrigálni,szépen befogja feketére az összes szálat,az eljétől a végéig.
A tartósságáról jön majd update. Egyelőre jónak tűnik,egyszerű volt megcsinálni, nem folyt bele a szemembe se(pedig attól féltem:D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

A szempillámra próbáltam ki a feketét .
Könnyű volt felvinni, szépen beszínezte a szálakat.

kisenikoke

2017. február 4.

Nekem még ez is nagyon messze áll a tökéletestől. Tény, hogy sokkal intenzívebb és tartósabb eredményt tudok elérni, mint nélküle.
De közel sem olyan szép, mint a kozmetikus készíti.
Barnám volt eddig, most hogy elfogyott feketével fogok próbálkozni. Hátha alapon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

De közel sem olyan szép, mint a kozmetikus készíti.

Luca2013

2016. szeptember 6.

Eddig ezt használtam gyönyörűen befogta hetfőn újra vettem de szerintem selejtet kaptam fekete árnyalatban vettem szemöldökre de nem fogja be se a szemöldököm se a szemöldök alatti bőrt.De ez miatt nem pontozom le mert máskor mindig bevált nem tudom mi a baj most vele de ez miatt nem huzom le.Irritációt nem okoz és goodsmarketben 600Ft de nem adom fel 3naponta átfesten hátha befogja nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Silvi

2016. április 4.

Egy YouTube videóban hallottam erről a termékről. Sosem fordult volna meg a fejemben, hogy itthon ügyetlenkedjek, mindig kozmetikushoz jártam, de sokszor nem volt már hely, illetve a 2 perces műveletre többezreket hagytam ott, ezért gondoltam a videó után hogy 600ft-ot megér a dolog, és csak reméltem hogy nem bakizom el. A festék használata végtelenül egyszerű(szemöldökfestésre használtam) nem okoz irritációt, nekem kb 3-4 perc alatt befogta szép barnára. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, és aki nem bízik magában ahogy én is tettem, ne kételkedjen mert nem lehet elrontani:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

bugosgizi

2016. február 8.

Már jó ideje szemeztem ezzel a termékkel de sosem vitt rá a lélek hogy a saját szemöldököm miatt vegyek. Viszont most egy szépségápolásban abszolút járatlan barátnőm megkért hogy csináljak neki egy ilyet. Nyilván automatikusan bevállaltam a dolgot hisz így végre láthattam hogy is megy ez. Mindent a leírásnak megfelelően csináltam és a végeredménnyel nagyon elégedett is vagyok. Szegénynek még a saját szedésű szemöldöke van... Ami még kicsit egyedi forma de a festék legalább már sokat segített rajta. Nagyon szőke és rövid szemöldöke van. Mintha nem is lenne. Így végre keretet tudtunk adni az arcának. Mihelyst elkezd nőni neki a szemöldöke lecsapok rá és szép formára szedem így a következő festéstől még klasszabb lesz.
Mivel kicsit sokat kevertem ki ezért a sajátomra is használtam. Az én szemöldökömet is patent mód befogta jó színe lett. Így majd nem kell reggelente bajlódnom vele nekem sem. Nagyon megtérül a ráfordított összeg. Annak fényében hogy ezek szerint minden színt és szőr típust egy színre tud hozni a nélkül hogy csípne vagy irritálna.
Amit viszont hozzá adnak pálcika az egy vicc. Én erre inkább kinevezek egy ecsetet és azzal szépen megformázom. Mindenkinek jobb lesz így!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

pont

2015. november 10.

Szemöldökre használom, meg vagyok vele elégedve. Egyszerű a felvitele, nem irritál, szépen befogja a festeni kívánt részt. Kicsit lehetne tartósabb, de cserébe nagyon olcsó volt és én ezzel a mennyiséggel sokáig elvagyok. 5-10 perces művelet a festés, szóval akár hetente megismételni sem túl nagy megerőltetés.
Kozmetikusnál egy festés 800-1000 forint, vicc. Nem szeretek olyanért feleslegesen pénzt kiadni, amit simán meg tudok magamnak is oldani otthon, szóval ez a termék számomra remek alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

cintiakiss

2015. szeptember 12.

Ma vettem meg, azonnal ki is próbáltam :D Feketét vettem meg (fekete haj), felkentem szemöldökre és szempillára egyaránt. Nagyon szépen megfogta a szálakat. A tartósságáról még nem tudok írni, ha pár napot bír ki már megérte, mert nem kell minden áldott nap ceruzával festegetni. Egyetlen negatívuma, hogy kicsit csípett míg fent volt a festék. 600Ft volt egyébként :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

vivi.szivi

2015. szeptember 3.

Én 800 Ft-ért jutottam hozzá a sötétbarna verzióhozegy fodrászkellékesben. Ezt tanácsolták, mikor olyan festék után kérdezősködtem, amelyik talán kicsit a bőrömet is tartósabban befogná a többinél. Eddig mindig fogpiszkálóval kentem fel a szemöldökömre a festéket, de ez az aplikátor számomra nagyon bevált :) azt sajnos nem tapasztaltam, hogy a bőröm jobban befogná, mint az előző társa, viszont ha teszek bele egy kis szemöldökport (nem tudom mi a hivatalos neve, a fodrászkellékes ajánlotta, hogy ez tartósítja a festéket ha belekeverem, egy sötét mini tégelyben kaptam), akkor viszont nagyon szuper! engem eleinte zavart, hogy miközben kenem, még nagyon világos, és emiatt alig látom hogy hova kenem, de a sötét szinű porral ez a gond is megoldódott.
Hetente kenem újra, mert amugy burtál szőkék (és ritkák) a "szőreim":) Bár azokról nem is kopik le egy hét alatt, inkább csak a bőröm befestése miatt ilyen gyakran.
4/5

upd: a bőröm "színezésére" tökéletes megoldást nyújt a catrice eyebrow filler, így ha valaki hasonló problémával küzd... ;)
így már bőven elegendő a havi 1x-i festés

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

4/5

így már bőven elegendő a havi 1x-i festés

Lisana

2015. július 15.

Lehet, nekem voltak nagyok az elvárásaim, de reménykedtem egy szempillaspirálhoz hasonló hatásban, + azzal a várakozással, hogy de most nem lesz semmi egyberagadt hatás. Sajnos ezt nem érte el. Egy picivel hosszabbnak tűnnek a pilláim, de ennyi. Próbálkozom majd még vele, esetleg másféle felkenőeszközzel/több festékkel is, hátha akkor jobb lesz. Egyelőre 3*, meglátjuk, mit hoz a jövő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.