Vera Wang

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Ciprus- virágos

Illatösszetétel: Mandarin, Zöld jegyek, Lícsi, Alma, Liliom, Frézia, Jázmin, Moha, Pacsuli, Vanília, Pézsma

rdm

2015. augusztus 30.

Mintám van ebből is. Ez az a fajta illat, amit ki nem állhatok. Lassan rájövök, milyen illatok jönnek be a sok mintából. Nagyon fanyar, zöld nekem. A Givenchy: Extravagance- hoz tudnám kategóriában hasonlítani talán kicsit, pedig az tetszik. Ehhez az illathoz kánikula kéne, de ma az lesz, úgyhogy később visszatérek még.
6 órája van rajtam, még mindig "zöld", és tartós. Az extravagance sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

6 órája van rajtam, még mindig "zöld", és tartós. Az extravagance sokkal jobb!

Csill01

2014. március 20.

Pár éve vásároltam és akkor nagyon tetszett a finom narancsos és enyhén vanília illata. Illata tartós, sokan kérdeztek rá akkoriban milyen illatot viselek.
Az üveg nagyságának "köszönhetően" a felénél tartottam mikor ráuntam. Más illatra tértem át két alkalommal is mire elfogyott az üveg másik fele.
Összességében egy finom citrus-narancs-édeskés illat.
tartóssága miatt megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 20.

Összességében egy finom citrus-narancs-édeskés illat.
tartóssága miatt megérdemli az 5 csillagot.