Versace

Ár:   8990-20 820 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. november 13.

Ár:   8990-20 820 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: Aromás-fougere

Fejjegyek: citrom, alma, menta,

Szívjegyek: tonkabab, muskátli, ambroxan

Alap: vanília, vetiver, oak moha, Cedar fa

Versace Eros EDT 5ml/10ml
Ár: 1300 Ft / 2000 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost
Versace Eros és többiek
Ár: Csere , Eladó: Att1la
Állapot: Leírásban, Helyszín: Szolnok, fizetés: Posta vagy futár/személyes

Nemtudoommm

2021. június 21.

Randal nagyon jól leirta! Erős karakteres hosszantarto illat. Nálam ez a No1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

Randal nagyon jól leirta! Erős karakteres hosszantarto illat. Nálam ez a No1

Rumcajsz

2021. március 11.

kicsit tolakodó, de a leszáradás isteni finom. édes illat. engem emlékeztet armani stronger with you-ra...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Randal

2020. június 30.

Annyira imádom azokat az embereket, akik szerint ha egy parfümnek nincs szúrós, piszoár szaga, az már egyből tucatillat... Hát, én személy szerint inkább ezt fújom magamra, mint hogy dohos szaggal mászkáljak az utcán, de hát kinek mi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Shiron212

2020. május 23.

A bulik királya, egyszerűen nincs ellenfele.
Émelyítően édes és baromi erős, 3-4 fújás és simán betölt egy szobát az illatával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

A bulik királya, egyszerűen nincs ellenfele.

klau810614

2020. február 22.

Mmmmmmm ez valami mennyei illat 😋 Szexi, fiatalos a mai trendnek épp megfelelő és még tartós is !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Lina14

2019. november 29.

Nekem egy kicsit erős, de karakteres és egész jol megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Nekem egy kicsit erős, de karakteres és egész jol megmarad a bőrön.

Micoka

2019. augusztus 8.

Férjem egyik kedvenc illata: szexi, igényes, egyedi és tartós illat, árkategóriájában az egyik legjobb Versace választás volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Bombekur

2019. május 26.

Kb. 3 éve vettem előszőr egy 30ml-es verziót mert megtetszett a dm-ben, akcióban. Azóta az állandó parfümeim része, Egyszer egy csajszi a munkahelyemen azt mondta rá, emlékezteti a barátja parfümére. Mexx Black-et használ -.- Mindenesetre, az éjszakába, randira, de akár egy nagyon élettel teli munkanapon is jó hasznát veszem. Tartósság 10-ből 11 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Nazolka

2019. május 23.

Édesapámtól kaptam születésnapomra , az öreg mindig jó illatokat tud választani :D . Nagyon tetszett, különleges illat, nem tudom hogy tucatillat-e , nekem nem annak tűnik, de kinek mi a véleménye. Nem szoktam mindennap használni, inkább alkalmanként, ahhoz túl jó illat, hogy csak úgy fújkáljam. Egyik legtartósabb illat, amit valaha próbáltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

BlairM

2018. november 28.

Elsőre engem is az üveg volt, ami megfogott. Már messziről kiszúrtam az összes többi közül a polcon. Nem hiába, egy jó marketing mindenre képes :)
Annyira vártam, hogy vajon milyen illata lehet, a külső alapján valami egzotikus, erős, energikus parfümként asszociáltam és nem fogtam nagyon mellé. Rögtön megéreztem benne a menta illatát, amitől hirtelen kirázott a hideg (jó értelemben). Nagy hatással volt rám, de nem mertem megvenni, így inkább tovább folytattam a bevásárlótúrám. Pár órával később még mindig éreztem magamon az illatát, pedig illatmintát használtam és bár elképzelhető, hogy a szórófejből a kabátomra is került, olyan minimális mennyiség lehetett, hogy máskor észre sem venném.. Végül a tartóssága meggyőzött és beszereztem egyet a páromnak névnapja alkalmából. Alkalmakkor, családi összejöveteleken általában ezt használja és már többen megjegyezték neki, hogy kiváló választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance