Versace

Ár:   18 100 Ft, 24 600 Ft és 31 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Whistler, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   18 100 Ft, 24 600 Ft és 31 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: olasz citrusok, madagaszkári feketebors, vad rozmaring

Szívjegy: borsfa, pacsuli, haiti vetiver

Alapjegy: tonkabab, vanília

Marsela

2020. április 13.

Szuper férfias és szexi illat! Egy igazi kigyúrt sz€x istent képzelek el az illat mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

ktothkriszti94

2019. augusztus 12.

Én is tesztelésre kaptam május végén ezt a parfümöt és édesapám lett végül a tesztalany. Rögtön a szokásos mennyiséget fújta magára (4-5 spriccelés), édesanyám szerint még másnap reggel is érezhető volt ... szóval elég tartós :D Ő nyáron csak akkor használ parfümöt, ha tudja, hogy valamilyen hűsebb helyre megy, így a fullasztó érzettel kapcsolatosan egyelőre nem tudott nyilatkozni, még később update-elünk. Emellett még az első benyomásról annyit: rögtön mindenkinek feltűnt, hogy "súlyos" a parfüm, mivel nem holni műanyag kupakot tettek rá, hanem normál fém zárású, illetve az üvegcse is nagyon esztétikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Percoon

2019. augusztus 9.

Itt nyertem tesztelésre az illatot, rögtön páromnál landolt, aki ki is próbálta rögtön, de a 35 fokos melegben túl töménynek és fullasztónak találta. Szerintem ez inkább egy tipikusan őszi/téli illat, ahol a fűszeres, kissé édeskés jegyek jobban tudnak érvényesülni, szóval októberben jelentkezem újabb update-tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Aimet

2019. augusztus 4.

Érdekes és egyben jó hogy ennyire másnak/máshogy érzünk egy illatot. Szintén itt km-án nyertem őt tesztelésre, páromnál landolt. Nem mondanám rossz illatnak, de számára (és számomra is) nem túl egyedi sajnos, illetve lehet hogy a melegtől de nem volt annyira tartós se. Megvásárolni biztos hogy nem fogjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

dettusbettus

2019. július 18.

- Hm, finom! - mondta, és fújt magára még egyet.
Azt hiszem, ez mindent elárul. :) És nem csak neki, hanem nekem is tetszett. Markáns, de nem tolakodó, őszi/téli illat. Órákkal később is remekül érezni, sőt, még egy picit másnap is.
Az illat karizmatikus, férfias, és ugyanúgy el tudom képzelni egy harmincas férfin, mint egy hatvanason.
Egy fújás is elég belőle, így sokáig kitart egy üveggel, megéri az árát.
Köszönjük a Krémmániának, hogy tesztelhettük! Nagyon örülünk, hogy megismerhettük ezt az illatot, nagyon megszerettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

- Hm, finom! - mondta, és fújt magára még egyet.
Egy fújás is elég belőle, így sokáig kitart egy üveggel, megéri az árát.

dorkaww

2019. június 25.

"A" parfüm!
Tesztelésre jelentkeztem még körülbelül 2 hónapja és rettentő boldog voltam amikor megkaptam az emailt hogy én vagyok az egyik szerencsés aki megkaparintotta az új Versace parfümöt tesztelésre. Az illat mondván férfi apukámnál landolt aki először el se hitte a szerencsét. Most pedig csatolnám az Ő véleményét amit az elmúlt 1 hónapban alakított ki erről a kis csodáról.
"Csomagolás:
Esztétikus, nem hivalkodó, inkább elegáns. Tükrözi, visszaadja, hogy minőségi termékkel van dolgunk.
Első benyomás: markáns, egyedi koncentrátum, nem agresszív, de határozott illat, könnyen megjegyezhető és azonosítható, egyértelműen férfi illat.
Az illat univerzális, idős, elegáns urakhoz, és sportos fiatalemberekhez egyaránt illik, feltéve, ha kedvelik a minőségi termékeket, az eleganciát, a kellemes megjelenést, és nem félnek felhívni magukra a figyelmet.
A termék alkalmas arra, hogy az illatát a partner hozzám kösse, társítsa velem, munkatársával, stb. Figyelemfelkeltő, kellemes, ápolt benyomást kelt, az illat sokáig megmard.
Használata nappali munkahelyen épp úgy illő, mint egy színházi látogatáskor, éjszakai bulizáskor, vagy az első randevú alkalmával.
Könnyen megkedvelhető illat, ami betölti a szűkebb környzetünket."

Mégegyszer köszönöm a lehetőséget a krémmania.hu-nak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

"A" parfüm!
"Csomagolás:
Könnyen megkedvelhető illat, ami betölti a szűkebb környzetünket."

Mégegyszer köszönöm a lehetőséget a krémmania.hu-nak!

Babooca

2019. június 14.

Itt nyertem tesztelésre ezt az illatot, nagyon szépen köszönöm a lehetőséget és a gyors kiszállítást. Férfi parfüm lévén azonnal oda is ajándékoztam az Úrfinak, hogy tesztelje. Kellemesen fűszeres illata van, inkább őszre-télre tudnám elképzelni. Most így a melegben kb 4 óra a tartóssága. Én legjobban a borsot és a vetivert érzem ki belőle, később ez lecseng és egy édeskés, pacsulis illat marad hátra. A párom boldog, felváltva használja az YSL La Nuit-tel. Ősszel update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

senskin

2019. március 15.

Remek illat szexi és vonzó pasiknak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Remek illat szexi és vonzó pasiknak. :)

Vaslady

2019. március 4.

Ajándékmintát kaptunk a vásárlás mellé,amit a férj este ki is próbált.
Elsőre erős illat(de nekem minden férfi parfüm az).
Mandarinos-vaniliás fűszeres téli illat,amire mindketten tágra nyilt szemekkel néztünk...
-Ez nagyon jó!-mondtuk egyszerre.
Na meg,a tartósság is.
Őszre be lesz szerezve....
Csakis 5 csillag,aki szereti a fűszeres illatokat tegyen vele próbát,megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Ajándékmintát kaptunk a vásárlás mellé,amit a férj este ki is próbált.
Elsőre erős illat(de nekem minden férfi parfüm az).
-Ez nagyon jó!-mondtuk egyszerre.
Na meg,a tartósság is.
Őszre be lesz szerezve....
Csakis 5 csillag,aki szereti a fűszeres illatokat tegyen vele próbát,megéri.

Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Geraniol, Isoeugenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.