Versace

Ár:   5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2014. július 22.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: orgona, neroli, narancsvirág, frézia, rózsa, jázmin, vanília, pézsma, ámbra

AzAKismacska

2018. május 31.

Hah!
Először csak az "orgona jegyek" miatt akartam ezt az illatot (next mission: megtalálni a tiszta orgonaillatú parfümöt) aztán, amikor megkaptam,-köszi kvin! :)- az üveget szagolgatva nem tett túl mély benyomást rám. E havi parfümtúráimból még van vissza 2-3 kipróbálni való, így sajnos neki várnia kellett az éles tesztre, csak az üvegcsét szagolgattam- és morgolódtam. Aztán végre bőrön is kipróbálhattam.
ÉS meg kell mondjam, sokkal szebben muzsikál, mint az üvegben/levegőben, ráadásul, mint kiderült, ezt az illatot én ismerem! Apukám menő, örök szingli, hatvanévesen is szexi húgára emlékeztet, szinte biztos, hogy használta/használja, és bizony ez az "ő illata", kívül-belül.

Az első szakaszban krémes, kicsit szappanos, kényelmes illat - viszont a benne bújkáló pézsma kellő mélységet ad neki. Nagyon kellemes kifújás után is, de sajna tudtam, hogy én őhozzá még fiatalka vagyok, nem, mintha öregasszony illat lenne. Nagyon vagány kompozíció, de magabiztos negyvenesként sokkal inkább el tudnám képzelni magamon, mint ilyen hamvas kis 20'végiként ;) Rajtam sajnos a szívjegy fehér jázminja épp csak megmutatja magát, s huss, máris az alapjegyek erősödnek.

Miután ez a nagyon vizes-szappanos fázis lecsendesedett, előbújik a neroli füstölőre emlékeztető szexisége, majd a gyanta aminek nagyon szép ellenpólust nyújt a fel-fel bukkanó vanília édessége. ( A negyvenes kacér asszony félrecsúszó kombinépántja fölül rákacsint, majd bundás kenyeret csinál reggelire az előző este megismert ifjú titánnak. )

Ha nagyon bele szeretnék kötni, a szillázs a leggyengébb pontja és a tartóssága sem az igazi - mire az igazi vadmacska előmászna, az ereje nagy része odalett.

Értékelem a kompozíciót és maga az illat is kellemes, de azt hiszem, őt most elteszem a szekrénybe pár évre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Hah!

kvin

2018. március 10.

Nagyon érdekes illat. Nem tökéletes, de van benne valami. Valószínűleg, amit mizantrop imádott benne, nekem pont az nem tetszik igazán. Az orgona, a virágos jelleg. Bár egyértelműen virágos illatcsaládba van sorolva, én bíztam a szerecsendió fűszerességében és az ámbra krémességében. Rajtam nem tudnak érvényesülni eléggé.
Én személy szerint vártam a "metált", de sajnos nem elég fémes, nem elég merész - talán egy kis ibolya elfért volna - egy szegecsekkel kivert farmerdzseki képéhez (név alapján azt várnám, plusz egy fekete fűzős lila bakancsot). Túl szép és virágos, amire később az édes vanília még rá is tesz egy lapáttal.
Mindettől függetlenül egy izgalmas illat.
Továbbra sem értem, miért van az, hogy a különlegességeket visszavonják, és marad a sok, egy kaptafára készülő tucatillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Mindettől függetlenül egy izgalmas illat.

mizantrop

2017. január 3.

Kb. 15-16 évesen ez volt az első parfümöm, emlékszem, karácsonyra kaptam a szüleimtől. Először a lila, tolltartószerű tokját pillantottam meg, már az is nagyon tetszett, aztán jött a vastag, különleges üveg és végül ez az isteni orgonaillat, amit egyszerűen azonnal imádtam. Mintha nekem találták volna ki, egybeolvadt a bőrömmel, a ruháim mind Versace Metal Jeans illatúak lettek, de nem tolakodóan, hanem gyengéden, nőiesen. Évekig csak ezt használtam, majd váltottam és amikor újra visszatértem volna hozzá, eltűnt a boltokból... de az interneten megtaláltam! És ugyanúgy tetszik, mint régen, bár most már felváltva hordom más parfümökkel, ez egy olyan illat, amit sohasem fogok megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.