Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Veronika, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2009

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: bergamott, füge, zöld mandarin, citrusok, körte
Szívjegyek: liliom, jázmin, kardamom, nárcisz
Alapjegyek: szantálfa, virginiai cédrus, olajfa, pézsma

Versace Versense EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, de akár üvegesen is költözhet, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Versace Versense EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

elynor91

2022. május 17.

Jelenleg ő a tavaszi/nyári parfümöm ( többnyire :D), alapvetően nem vagyok annyira oda a citrusos, friss illatokért, mert hamar eltűnnek és jellegtelenek rajtam, ő most üdítő kivétel, meglepően tartós és a citrus mellett van egy kis fűszeres jellege, ami miatt számomra különlegesebb lett, mint hasonló társai. Irodai parfümnek is kitűnő, nagyon kellemes és amolyan senkit nem zavar, csak finom auraként veszi körül viselőjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

veci

2022. május 16.

Friss, kellemes illat, de az én bőrömön teljesen jellegtelen. Nem is tudom felidézni az emlékét és egyáltalán nem volt tartós, amikor magamon próbáltam. Nem akarom nagyon lepontozni, mert nyilván az én bőrkémiámmal nem működik, de nekem biztos nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

KataD

2022. április 6.

Beütött a tavasz, a téli fűszeres-édes-púderes illatok most nehezek, fullasztóak a napsütésben, kellett valami tavaszi-nyári illatot találnom. Az eddigi könnyed rózsás kedvenctől sajnos most kiver a víz. A Light Blue-t kedvelem, annak a vonalán szaglászódtam, csak egy kevésbé népszerű illatot kerestem, ami egyedi, egyszerűen beszerezhető, és nem gatyásít le, ha megrendelem. A napom egy részét közös irodában töltöm, tekintettel kell lennem másokra is, de azért nem baj, ha egy finom, könnyed, incselkedő, játékos illatot hozzám társítanak. (Tudom, egyszerű lélek vagyok, egyszerű és praktikus elvárásokkal.) Na, kábé ezeket tudja is a Versense. Túl nagy incselkedés azért nincs, otthon befújom magam, elég nagyvonalúan, mire beérek, a harsány citrusok elcsendesednek, a játék a fás-jázminos akkordok között zajlik, én fügét nem érzek, gondolom azért, mert a fügét befalni szoktam, nem szaglászni. A téli cuccot elpakoltam, a tavaszi-nyári szetteknek ez lesz az alapillata: harmonikus, szerethető, egyedi, vidám, és könnyed. Incselkedés-ügyben még azért körülnézek máshol is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 6.

ZoeK

2021. augusztus 11.

Az illata csodálatos, a tartóssága és szillázsa botrányos. :'(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Az illata csodálatos, a tartóssága és szillázsa botrányos. :'(

Azita

2021. július 14.

Ma kaptam meg a 30 ml rendelésem.Hűűű, ha, nagyon kellemes.Citrus, virágos, erőteljes, ahogan már előttem is megjegyezték.Van benne elegancia is, nem az a tingli-tangli kis virágillat.Ő lesz a nyári illatom!Ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 14.

Cactuslover

2021. június 20.

Ő a nagy ő. Szeretem kifújáskor a citrusos harsány mivoltát, és bár a jázminos illatok nem tartoznak a kedvenceim közé, itt a többi alkotóelemmel olyan gyönyörű egységet alkot, hogy nincs is kedvem mást használni. Az egész megjelenése luxus érzetet kelt, ahogy maga az illat is. Bergamott - füge - jázmin -olajfa…zseni az alkotó. Tartósságára sincs panasz, hajamon még másnap is érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

Aletta

2021. február 17.

Számomra ez a nagybetűs illat. Rendkívül erőteljes, citrusos, virágos. Nagyon tartós, pont tegnap mondta az egyik ismerősöm, akivel 2 napja találkoztam, hogy még mindig érzi az autójában az illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Barbara2021

2021. január 17.

Friss citrusos, de közben virágos illat. Sajnos bármi, amiben jázmin van, nekem bejon. Ez is. A nyitaskor nagyon zöld, szinte csavarja az orrom a citrus, de ez viszonylag hamar elmulik és inkább virágos illattá válik. Tavasszal szeretem. Tartóssága rövid, de nem bánom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Melanie12

2021. január 7.

A legtökéletesebb nyári illatom eddig, évek óta visszatérek hozzá. Citromos, friss, imádnivaló. Mindig dícséri a környezetem, és kérdezgetik mi ez :) Alig várom, hogy nyár legyen és megint fújhassam. Egyetlen negatív, hogy hamar elszáll az illata, de szerintem ez a nyári könnyed illatoknál elég gyakori.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

lia0000

2020. július 11.

Nos, én Karácsonyra leptem meg magam ezzel a kis parfümmel. Anyukám mindig Versacet használt, emlékszem kiskoromban mindig megbámultam a logót, annyira tetszett. Ritkán használom, csak ha nagy esemény történik. Bár most, hogy javában benne vagyunk a nyárban gyakrabban használom. Nem tartós sajnos! Maximum 2 órát bírja... ehhez sajnos túl kicsi az üveg..:) Nem fújkálom vele magam napközben. Viszont azt vettem észre hogy -ha magamon nem is nagyon érzem- a ruhán megmarad. De csak ha közvetlenül az adott területet szagolom. Ezért azt ajánlom, hogy a nagyobb tartósság érdekében lehet fújni belőle a ruha vállára/mellkasára. Ki kell tapasztalni.. sajnos az árához képest, nem egy magas minőség, de a fejjegyei nagyon tetszenek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.