Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Veronika, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2009

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: bergamott, füge, zöld mandarin, citrusok, körte
Szívjegyek: liliom, jázmin, kardamom, nárcisz
Alapjegyek: szantálfa, virginiai cédrus, olajfa, pézsma

Ár: 2000/3000 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó
Ár: 10 ml - 2.500 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

Aletta

2021. február 17.

Számomra ez a nagybetűs illat. Rendkívül erőteljes, citrusos, virágos. Nagyon tartós, pont tegnap mondta az egyik ismerősöm, akivel 2 napja találkoztam, hogy még mindig érzi az autójában az illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Barbara2021

2021. január 17.

Friss citrusos, de közben virágos illat. Sajnos bármi, amiben jázmin van, nekem bejon. Ez is. A nyitaskor nagyon zöld, szinte csavarja az orrom a citrus, de ez viszonylag hamar elmulik és inkább virágos illattá válik. Tavasszal szeretem. Tartóssága rövid, de nem bánom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Melanie12

2021. január 7.

A legtökéletesebb nyári illatom eddig, évek óta visszatérek hozzá. Citromos, friss, imádnivaló. Mindig dícséri a környezetem, és kérdezgetik mi ez :) Alig várom, hogy nyár legyen és megint fújhassam. Egyetlen negatív, hogy hamar elszáll az illata, de szerintem ez a nyári könnyed illatoknál elég gyakori.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

lia0000

2020. július 11.

Nos, én Karácsonyra leptem meg magam ezzel a kis parfümmel. Anyukám mindig Versacet használt, emlékszem kiskoromban mindig megbámultam a logót, annyira tetszett. Ritkán használom, csak ha nagy esemény történik. Bár most, hogy javában benne vagyunk a nyárban gyakrabban használom. Nem tartós sajnos! Maximum 2 órát bírja... ehhez sajnos túl kicsi az üveg..:) Nem fújkálom vele magam napközben. Viszont azt vettem észre hogy -ha magamon nem is nagyon érzem- a ruhán megmarad. De csak ha közvetlenül az adott területet szagolom. Ezért azt ajánlom, hogy a nagyobb tartósság érdekében lehet fújni belőle a ruha vállára/mellkasára. Ki kell tapasztalni.. sajnos az árához képest, nem egy magas minőség, de a fejjegyei nagyon tetszenek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Feketebarbi

2020. június 9.

A yellow diamond balzsamos változata, igazán lehetnének egymás flankerei. Sajnos a gyémánttal ellentétben igen hamar elillan. Az illat maga csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

XiaoBai

2019. szeptember 27.

Tavaly nyáron vettük édesanyámmal , miután végigszagoltuk az összes parfümöt a Müllerben. Lehet, hogy a meleg évszak miatt volt, de akkor minden vagy öregasszonyos-pacsulisnak, vagy habos-cukrosnak érződött, nem tetszett semmi. Ez a kis zöld parfüm viszont üdítően egyedinek tűnt a maga friss, energikus, citrusos illatával. Vettem belőle egy 30ml-s EDT-t, (mivel csak ez volt belőle) bevallom, azóta kicsit lejjebb hagyott a lelkesedésem iránta, mivel a bőrömre kifújva nagyon hamar elillan a citrusos illat, helyette inkább a kardamom és a virágos illatok dominálnak rajtam. Tartóssága közepes, mivel EDT, napközben többször újra kell fújni. Nyárra tökéletes, friss és enyhe, télen azonban a vaníliás Avon Luck for her-ért nyúlok gyakrabban.
Ha elfogy, valószínűleg új illat után nézek, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Ha elfogy, valószínűleg új illat után nézek, de egynek jó volt.

LilyS

2019. május 19.

Ez az illat örök szerelem. Évek óta használom, mindig van itthon. Nagyon tartós, van hogy reggel is érzem magamon. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

googles

2019. február 15.

Nem is ertem, miert ilyen sokara talaltam ra erre az illatra. Nalam a frissebb, zold, citrusos-viragos-akarmilyen illatok a leginkabb nyerok (lehet benne a "gyumolcsos" is). Ezt parszor teszteltem, talan a Versace nem fogott meg benne, nem tudom.
Most kezdtem hasznalni, orulok neki, ujra szomjazom az ilyen friss illatokat es azt hiszem, ennek a leszaradasa nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

TimiEger

2019. február 1.

Nem volt vakvásárlás, előtte egy héttel kipróbáltam és akkor még tetszett.. viszont amikor otthon újra fújtam, elképedtem, hogy mennyire más, mint a teszteres. Hatalmas csalódás. Erős, szintetikus, megfájdul a fejem tőle. Kétszer még erőltettem, de nem..... várok még vele, talán tavasszal, nyáron előhúzom megint, bár nem sok reményt fűzök hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

stylo

2018. december 26.

Nagyon nepszeru ez a parfum. Uton utfelen belefutok. Tenyleg nem rossz, csak elcsepelt lett ez is. Legtobbszor sajat stilusukat kereso, 30 alatti nokon erzem, ezert akaratlanul is osszekapcsolodott bennem egy kep es egy eleterzes vele kapcsolatban. Szarnyprobalgatashoz idealis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.