Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Veronika, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2009

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: bergamott, füge, zöld mandarin, citrusok, körte
Szívjegyek: liliom, jázmin, kardamom, nárcisz
Alapjegyek: szantálfa, virginiai cédrus, olajfa, pézsma

Ár: 9000 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: 3-szor próbált,, Helyszín: Heves, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm vagy személys átvétel akár Egerben is
Ár: 2300/3500 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
XiaoBai

2019. szeptember 27.

Tavaly nyáron vettük édesanyámmal , miután végigszagoltuk az összes parfümöt a Müllerben. Lehet, hogy a meleg évszak miatt volt, de akkor minden vagy öregasszonyos-pacsulisnak, vagy habos-cukrosnak érződött, nem tetszett semmi. Ez a kis zöld parfüm viszont üdítően egyedinek tűnt a maga friss, energikus, citrusos illatával. Vettem belőle egy 30ml-s EDT-t, (mivel csak ez volt belőle) bevallom, azóta kicsit lejjebb hagyott a lelkesedésem iránta, mivel a bőrömre kifújva nagyon hamar elillan a citrusos illat, helyette inkább a kardamom és a virágos illatok dominálnak rajtam. Tartóssága közepes, mivel EDT, napközben többször újra kell fújni. Nyárra tökéletes, friss és enyhe, télen azonban a vaníliás Avon Luck for her-ért nyúlok gyakrabban.
Ha elfogy, valószínűleg új illat után nézek, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Ha elfogy, valószínűleg új illat után nézek, de egynek jó volt.

LilyS

2019. május 19.

Ez az illat örök szerelem. Évek óta használom, mindig van itthon. Nagyon tartós, van hogy reggel is érzem magamon. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

googles

2019. február 15.

Nem is ertem, miert ilyen sokara talaltam ra erre az illatra. Nalam a frissebb, zold, citrusos-viragos-akarmilyen illatok a leginkabb nyerok (lehet benne a "gyumolcsos" is). Ezt parszor teszteltem, talan a Versace nem fogott meg benne, nem tudom.
Most kezdtem hasznalni, orulok neki, ujra szomjazom az ilyen friss illatokat es azt hiszem, ennek a leszaradasa nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

TimiEger

2019. február 1.

Nem volt vakvásárlás, előtte egy héttel kipróbáltam és akkor még tetszett.. viszont amikor otthon újra fújtam, elképedtem, hogy mennyire más, mint a teszteres. Hatalmas csalódás. Erős, szintetikus, megfájdul a fejem tőle. Kétszer még erőltettem, de nem..... várok még vele, talán tavasszal, nyáron előhúzom megint, bár nem sok reményt fűzök hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

stylo

2018. december 26.

Nagyon nepszeru ez a parfum. Uton utfelen belefutok. Tenyleg nem rossz, csak elcsepelt lett ez is. Legtobbszor sajat stilusukat kereso, 30 alatti nokon erzem, ezert akaratlanul is osszekapcsolodott bennem egy kep es egy eleterzes vele kapcsolatban. Szarnyprobalgatashoz idealis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

njusziful

2018. december 20.

Kellemes, citrusos az illata, picit kesernyés, akár férfin is el tudnám képzelni. Hatósugara nem túl nagy és rajtam nem tart egész nap, illetve nem is igazán változik az illata. Először nem annyira tetszett, de egyre jobban megkedveltem, így már kettő üveg birtokosa is vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

Tessa

2018. augusztus 29.

Ez volt nálam az idei nyár slágerillata. Nem egy pasitól kaptam bókot, miszerint isteni az illatom. Csak egyet tudtam érteni velük.
Nagyon kellemes és tartós, friss és tiszta, ráadásul diszkrét "nyári" illat! A citrusossága miatt még energikusnak is mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

nyuszo

2018. július 10.

Roppanósan zöld-citrusos indítás, bergamottal, zöld mandarinnal....nagyon frissítő, főleg kánikulában! Mintha még a citrus illóolajok enyhe kesernyésségét is érezni lehetne.... ez az illat maga ITÁLIA!!! Felér egy olasz körúttal.....citrus ligetek, fügefák, cédrusok és az elmaradhatatlan olaj ligetek!
A végén a liliom dominál....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.

A végén a liliom dominál....

isabelle007

2018. június 20.

Imádom, nyárra tökéletes! Energiabomba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Imádom, nyárra tökéletes! Energiabomba!

pomme

2018. május 31.

Frissen citrusos-teásnak hat, zöld, de nem olyan kanos zöld, mint a Chanel Chance eau Fraiche, hiába hasonlítják hozzá. Fragranticán fügét írnak, a minta papírján pedig kaktuszgyümölcsöt, szerintem nagyon nem mindegy. Teljesen ideillik a mediterránba, egy tavaszi-nyári reggeli illatnak tökéletes. Amiért viszont jár az 5 csillag, az a leszáradása: nagyon hasonlít a Dream Angels Heavenly-re. :O Friss, fás, kardamomos, pézsmás. Ezek mindkettőben megvannak. Szeretnék majd egy ilyet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Hidratálók: Propylene Glycol