Vianek

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabonikolett, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mélyhidratáló formula minden bőrtípus napi ápolására. Bizonyítottan harcol a cellulitisz ellen és javítja a bőr textúráját. Parlagi ligetszépe és fahéj olajjal és lecitinnel, hogy támogassa a szövet regenerálódását.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil