Vichy

Ár:   4769 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Reni1227, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tökéletesen tisztít, eltávolítja a sminket az arcbőrről és a szemekről és nyugtató hatást biztosít. Érzékeny bőrre és szemre is. Vichy termálvízzel.

Parabenmentes. Alkoholmentes. Hipoallergén.

Cseniko

2019. január 18.

Ez egy nesze semmi, fogd meg jól típusú termék.
Nagy kiszerelés, pumpás, így elég jól adagolható, de alig vártuk, hogy elfogyjon.
Nem csíp, nem rossz illatú, de olyan mintha az ember csapvízzel áztatott vattakoronggal dörzsölgetné az arcát, ahhoz meg drága... 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Ez egy nesze semmi, fogd meg jól típusú termék.

Ritocska4real

2018. június 2.

A próbált micellás vizek közül ez az egyetlen, ami nem csípi a szemem (sem a bőröm) és teljesen lehozzam a sminket. Bár bevallom, hogy találtam egy olyan terméket, amivel a micellás vizet úgy, ahogy van ki tudom váltani, de amíg az meg nem lett, ezt vettem meg többször is, a többi márka mind egyszer használatos volt, barátnőknél vagy kukában landolt. Most már ezt sem fogom, mert így kicsit okafogyottá vált, de ha micellás víz, akkor ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Kremcica

2018. január 3.

Gyógyszertári vásárlás mellé kaptam ebből mintát, egész sokáig tudtam használni. Több micellás vizet próbáltam már, de eddig a Bioderma Sensibioja az etalon és ez sem üti meg annak a szintjét csak az árát. Ha csak arctisztításra használom akkor egész jól tisztít, minimálisan szárít, de a sminket ezzel leszedni már nem lehet. Nem viszi le, kell egy rendes sminklemosó mellé. Nem ragacsos, de kár hogy illatosított. A szememet csak egyszer csípte mikor az kicsit érzékenyebb volt, igaz a szememet nem igazán vagy éppen hogy áttöröltem ezzel. Nem rossz de ennyiért más sokkal jobbat is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Adrienna

2017. május 11.

Több micellás vizet próbáltam már, de ezzel a termékkel vagyok leginkább megelégedve. Valóban nem szárítja a szemkörnyéket, a nem túl erős smink könnyen eltávolítható vele. Már elfogyóban van sajnos, valószínűleg újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

CeCeDrake

2017. február 5.

Az eddig általam próbált micellás lemosók közül az egyetlen, ami a szemkörnyéket egyáltalán nem szárítja és az érzékeny szemem nem irritálja. A sima szempillaspirálokat eltávolítja anélkül, hogy egy litert kellene használni belőle.
Mégsem a kedvencem, az az Uriage zöld, az arcbőrömre az van a legjobb hatással.
Ezekhez képest egy Bioderma csak sima víznek hat, a Garnier 3 fajtája meg szárít vagy nem csinál semmit, esetleg fura réteget hagy a bőrön, a Balea, L'Oréal és Green pharmacy meg az ártó kategóriába sorolható.
Használata után géles arclemosóval (Balea) tisztítom a bőröm, így az esetleges szemsmink maradványok is eltűnnek teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Mégsem a kedvencem, az az Uriage zöld, az arcbőrömre az van a legjobb hatással.

jibjab

2017. február 3.

Nem rossz, de nem is feltétlenül éri meg az árát. Az illata jó, de a vízálló szempillafesték feladja neki a leckét. Utána meg olyan, mintha egy leheletnyi filmszerű réteg maradna az arcon. Több kis kiszerelésű mintát kaptam, amit elhasználtam, utazáshoz praktikus volt , de a nagyobb kiszerelésbe nem biztos, hogy beruháznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

egeresi47

2017. január 25.

Nekem is a kicsi minta volt meg, de nagyban nem venném meg, mert nem jobb mint bármelyik sokkal olcsóbb lemosó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Erina

2016. december 16.

Pixis kis mintám van belőle. Hát engem nem igazán győzött meg. Szépen tisztítja a bőröm, de egy teljesen átlagos micellás víz. Ennyit a Baleás is tud. Itt szerintem csak a nevet kell megfizetni. Nem venném meg nagyban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

bomberoo

2016. november 29.

Szeretem a micellás vizeteket, a hasonló termékekhez képest semmi pluszt nem fedeztem fel a haszálata közben. Kíméletesen, mégis hatékonyan eltávolította a sminket, azt teszi amit egy ilyen arctisztítótól elvár az ember :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Zsuzsi216

2016. november 19.

Pixiboxban jutott hozzám egy pici változata. Nagyon jó kis micellás víz. Szépen tisztít, nem túl illatosított. Friss és üde a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Vitaminok: Panthenol