Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

SPF 40 fényvédelemmel

szusmus

2014. március 23.

2 éve használtam tengerparton, és idén is ezt fogom keresni. A 20-as típusát vettem meg, pedig viszonylag világos a bőröm. Magamhoz képest meglepően rendszeresen használtam, egyszer sem égtem le, nagyon szép színem is lett.Víznek jól ellenáll, de a homoknak nem, valóban beleragad minden. Az illata is isteni! Az ára nem a legkedvezőbb, de azt hiszem, hogy egy tengerparti nyaralás egyébköltségei mellett eltörpül, és bizony megéri! Akciósan meg nem vészes, én pl. 30ml arckrémet kaptam mellé anno.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Cicaki

2012. július 8.

Tavaly használtam tengerparton, nagyon jól véd, nem égtem le egyáltalán, de szép színem lett. Persze nem barnultam le nagyon durván, ebből az olajból 40-est használtam(van 20 faktoros is), és az első napokban 50+-os vichy spray-t. Az illata finom, nem ragacsos tőle a bőröm, nagyon könnyen kenhető. Ja, még valami: egész jól bírja a vizet, nem ázik le. Szerintem tipikusan strandolós fényvédő, városi sétálgatáshoz, vagy a mindennapokban nem használnám, biztos nehezen mosható ki a ruhákból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate