Vichy

Ár:   7267 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzemanReka, Módosítva: 2021. március 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

• Segít megelőzni a ráncokat, sötét foltokat és az UV-sugárzás, valamint a légszennyezés által előidézett oxidatív stressz kialakulását.
  • Szabadalmazott NETLOCK technológiával: új technológia, amely összefüggő bevonatban rögzíti a fényszűrőket az ultrakönnyű, láthatatlan, nem zsíros eredményért.
  • Verejtékálló.
  • Hipoallergén.
  • Szemorvosi ellenőrzés mellett tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fkol

2022. január 16.

Egy patikas vasarlas soran talaltam egy eve. Akkor jott ki es itt meg nem is volt rola velemeny. Kiprobaltam es azota gyakorlatilag a rosaceam nagyon lecsokkent alig lathato. Nagyban tulajdonitok jelentoseget ennek a fenyvedonek de termeszetesen mellette hasznalok szerumokat , hamlasztokat. Tudom ajanlani abszolut en nagy hive vagyok a cserelgetesnek hogy ujjabb termekeket probaljak ki de sztem ennel maradok. Sokaig kitartott, abszolut konnyen felszivodik es kellemes allaga van. Nem marad ragacsos az arc es egyaltalan nincs alkoholszaga ahogy egy kommentelo lejjebb irta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

mshoney

2021. december 6.

Volt szerencsém jó pár patikában kapható fényvédőt használni. Állagok közül is mindenféle volt már a “kezeim között”.
A folyekony állagú fényvédők közül eddig ő tetszett a legjobban, mert könnyen beszivodik, nem ragad és szépen lehet rá sminkelni. Csillogással én nem szoktam foglalkozni külön, mert azt gondolom, akinek csillog a bőre, annak akkor is fog, ha használja ezt a termeket és akkor is, ha nem.
Az alkohol kérdése megosztó a kremmaniasok között; én szerintem soha nem használtam még alkoholmentes fenyvedot és ennek a terméknek is nagylelkűen megbocsátom, hogy van benne. Az én érzékeny boromet nem zavarja, amúgy hipoallergen is.
Szemkornyeken nem csip (plusz pontot érdemel nálam, amiért ezen a területen is tesztelték és ajánlják a használatát), nem pereg le.
Vízparton is jól véd, evezés közben sem égtem le vele soha. Tartós, kellemes, nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

horakeni

2021. július 27.

Mintát próbáltam, elkenni könnyű és nem hagy fehér foltot, viszont borzasztó erős alkoholos szaga van és még az én amúgy nem érzékeny szememet is csípte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

Andus

2021. július 19.

Nem értem hogy lehet szép összetevője 2. helyen az alkohollal és parfümmel..na mindegy...ezek után ki sem merem próbâlni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 19.

cickibty

2021. július 2.

Online rendeltem és elsőre a csomagolásától eléggé kiakadtam: bő hétezerért egy nyomi 200 forintos műanyag flakon, rajta gagyi matricával. Használni se volt kedvem...
Továbbra is kiábrándítónak tartom, bár a pumpája legalább jól működik eddig. Ha ezt kenem fel reggel, borzasztóan csillog tőle a fejem, szóval kell a púder. Ha valami más van alatta, és ezzel kenem újra délután, akkor egész jó magában is. Az összetevői nagyon jók, magas védelmet nyújt, úgyhogy igazából jó cucc. A LRP Shakánál testesebb egy picit, viszont sokkal kellemesebb felkenni és egyáltalán nem csíp (a Shaka egy picit), egyebekben hasonló, csak kicsit komplexebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Puffancs007

2021. június 15.

Akciósan vettem az egyik patikában. Az állaga kellemes, bár az illata nekem annyira nem jött be. Nagyon hamar beszívódik, bár kicsit ragacsos érzést hagy az arcomon, de nem nehezíti el az bőrömet; sokkal jobb, mint az eddig használt fényvédőim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.