Vichy

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorqaap, Módosítva: 2022. február 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Azonnal hat akár már az 1. használattól
  • Hosszan tartó fejbőr-nyugtató hatás
  • Viszketés elleni hatás
  • Megerősíti az érzékennyé vált hajszál rostokat
  • Sensirine + Cg-vitamin + pantenol

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorqaap

2020. november 18.

Ezt a sampont tényleg az én hajamra találták ki, már többször újravettem és fogom is még sokáig. A fejbőröm nagyon viszketős volt, de nem korpás és semmi nem segített, ekkor végső elkeseredésemben a patikában megvettem ezt, és már tényleg az első használat után kellemesebb volt. Viszont ennél jobban meglepett, hogy a hajam milyen gyönyörű lett töle, hihetetlenül fényes, puha és csillogó. Nekem még soha nem volt ilyen szép a hajam. Szerintem azért, mert mindig azt hittem, hogy zsíros hajra való sampont kell vennem, ami viszont kiszárította. Nagyot tévedtem, ahogy szerintem sokan mások is meglepődnének, ha váltanának egy száraz hajra való samponra. Szóval kb 3 hónapig kitart nekem, így még az árával is kibékültem, mert nagyon megéri a hatását tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol