Vichy

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Benedetta88, Módosítva: 2020. május 5.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

89% vulkanikus eredetű Vichy termálvíz és természetes eredetű hialuronsav frissen egyesítve a mikroalga eredetű fátyolmaszkkal. Egyesítés után a arcmaszk friss és géles állagúvá válik az arckontúrokhoz való igazodásért és a bőr frissítéséért.

Ár: 2000 Ft / szett , Eladó: vadbarack
Állapot: sértetlen, bolti tasakban, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, posta, foxi, személyes átvétel csak 2000 Ft fölött!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Honeyhair

2023. szeptember 20.

A booster üveges kiszerelését nem vettem meg, mert - elnézést kérek attól, aki szereti - az összetevői alapján olyan kis túlhájpolt semmiségnek tartottam, rengeteg pénzért. Ez a maszkos változat azonban már jobban felkeltette az érdeklődésemet. A maszk elég vastag és a mérete is jó - talán csak a két szemkivágás van egy picit közelebb egymáshoz, mint ami nekem tökéletes lenne, de hát ez teljesen egyéni -, és szérum is van a tasakban bőven. Egy jó félórát pihentem vele a kanapén fekve, és utána hagytam, hogy beszívódjon a maradék. Most már több óra eltelt azóta, hogy eltávolítottam a maszkot - egyelőre nem vittem fel a bőrömre mást -, de az arcom komfortérzete még mindig maximális, a bőrfeszülés, húzódás megszűnt. Na ezt biztos, hogy többször is újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 20.

Petra901018

2023. szeptember 20.

Én szeretem a mineral89 szérumot is, több ilyen maszkot is elhasználtam.
Szeretem mert csinálja a dolgát, nem ragad utána, jól beszív mindent a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 20.

Én szeretem a mineral89 szérumot is, több ilyen maszkot is elhasználtam.
Szeretem mert csinálja a dolgát, nem ragad utána, jól beszív mindent a bőröm.

bendi13

2023. február 19.

Nagyon szépen feltöltötte a bőröm, nem irritált, kellemes az illata és nagyon sok gél van a tasakban. Érdemes lehet havonta használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 19.

liaba

2022. március 10.

Nekem nem vált be. A jó vélemények miatt rendeltem egyet kipróbálásra. Rengeteg gél megmaradt, csípett felvitel után, és semmi pluszt nem hozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 10.

B.Csilla96

2021. május 22.

Nagyon imádom! Eleve szeretem a Vichy termékeit, nem igen emlékszem olyanra, ami valamilyen problémát okozott volna, sőtt! Ez a maszk meg mese, az illata is, az állaga is és a hatása is. Nagyon szépen feltölti, hidratálja és nyugtatja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

nora901020

2021. május 12.

Eddig a legjobb arcmaszk, viszont 1-2 pattanást okozott használat után

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Eddig a legjobb arcmaszk, viszont 1-2 pattanást okozott használat után

Dorett

2021. március 23.

Kiváló maszknak érzem. Semmi kiütést nem okozott és szépen hidratál. Nagyon sok folyadék van venne, tocsog a maszk és sok kárba is menne mellette, ezért én általában még fátyol nêlkül is tudom használni másodjára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Benedetta88

2021. március 20.

Egy ideje már nem veszek annyi fátyolmaszkot, mint régebben, de ha mégis, akkor olyat keresek, ami nem tartalmaz parfümöt. Ugyanis utoljára eléggé irritált az egyik fekete Garnier maszk. Kb. feltettem és 2 perc után ledobtam magamról (pedig régebben használtam) és a maradékot is gyorsan le kellett mosnom az arcomról, annyira kellemetlen volt.
A Vichy-től ez egy olyan termék, amiben nincs parfüm. Korábban beleestem én is a Mineral 89 őrületbe és talán 3 üveggel is elhasználtam, mire megtaláltam az igazán nekem megfelelő hialuron szérumot, amely ár érték arányban is...tökéletes. (Itt elnézést kérek a rajongóktól.) Egyébként szerettem én is, beitta a bőröm és sminkelni is szuperül lehetett rá.
Ez a maszk viszont tökéletes arra, hogy egy kicsit felelevenítsem az emlékeimet, bár nyilván nem egyforma az összetevőjük. Ez az adagolós kiszerelés már ismerős lehet a Garnier C vitaminos és hialuronos maszkja után.(Megjegyzem azokat is szerettem, de mind tartalmaz parfümöt, így még egy pont a Vichy javára.) A maszk mérete megfelelő, a szérum mennyisége is, egyszerre eltudtam használni. Hosszas kádas fürdőzés közben szoktam feltenni, akár 20-30 percet is rajtam van. Szépen feltölti az arcbőrömet, amely puha és kisimult lesz. Én is ajánlanám események előtti alkalmazását, mert másnap a smink is szebben mutat. Akciósan mindenképp megéri, kiegészítő ápolásnak megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Regi84

2021. február 23.

Igazából olyan mintha nagyon nagyon sok Mineral 89et kennék fel egyszerre. Lehetetlen kivárni, hogy mindent beszívjon a bőröm, a végén még kb az egész testemet be tudtam vele kenni. Persze hidratál, nem irritál, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Eszter00260

2021. február 19.

Alkalmak előtt szoktam használni, amikor tényleg szeretnék különbséget látni saját magamon. Nekem ez 5*! Mintha kicserélnének olyankor. Ha akciós, akkor 1200 forint körül veszem a patikában, ennyit nekem bőven megér. Miután beszívódik én a normál rutinommal folytatom az arcápolást, nem befolyásolják egymást a többi krémemmel, sminkemmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Hydroxyacetophenone, Biosaccharide Gum-1

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.