Vichy

Ár:   8699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pocok7, az összetevőket feltöltötte: Spiritcat78, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions regeneráló szérum vulkanikus eredetű Vichy termálvízben előállított probiotikus frakciókkal és antioxidáns hatású vitaminokkal (pl. niacinamid) segít ragyogóbbá, rugalmasabbá és ránctalanabbá tenni a stresszhatás alatt álló, igénybevett bőrt.

Alkohol-, illatanyag-, színezék- és szilikonmentes. Minden bőrtípusra ajánlott, érzékeny bőrre is.

Ár: 7990 , Eladó: Jassza
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest XIII.kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, posta/foxpost megoldható
Ár: 6999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

blllm

2022. április 18.

Már pár hete használom nem rossz, viszont az illata borzalmas bár egyáltalán nem tartós hála az égnek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Edina000

2022. március 12.

Tavaly az év terméke volt nekem sajnos semmi változást nem hozott és nem egy olcsó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 12.

liaba

2022. március 10.

Nagy reményekkel kezdtem használni, végre egy család, ami nem tartalmaz parfümöt - Vichy nekem emiatt is felejtős. Egy üveggel használtam el belőle, reggel és este. Az egyedi illata élesztőre emlékeztető, aki azt nem bírja, annak kimondottan büdös lehet, nekem ez nem okozott problémát. Könnyű felvinni, pár másodpercig ragacsos érzetet hagy, de ez elmúlik. Nem lettek tőle pattanások. Az üveg végére érve tapasztaltam némi pozitívumot (minimálisat), de azt is hozzá kell tenni, hogy nem magában használtam. Négy csillagot adok, mert valamit csinált, de nekem kevés volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 10.

fagas

2022. február 13.

Elhasználva egy üvegcsével, őszintén, nem igazán győzött meg. Nem rossz, de véleményem szerint nem is létszükséglet. A "sima" 89-es társát sokkal jobban szereti a bőröm, maradok annál. Nekem ugyan nem okozott semmi irritációt, ugyanakkor nem láttam lényegi változást sem a bőrképemen, az illatával is ki vagyok békülve, szóval számomra olyan kis semmilyen. Egy hármas azért jár neki.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 13.

Niki1991

2022. január 15.

Irtó büdös, savanyú illata van, es kellemetlen érzést kelt felkenes utan. Valószínűleg a niacinamide zavar….

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

mshoney

2021. december 5.

Ez a készítmény nálam időszakos használatra van fenntartva, amikor “baj van”. Erős hamlaszto készítményeket hasznalok a bortipusom/ régebbi bor állapotok miatt. Amikor ezekkel túlhamlaszom, tulszaritom a boromet, akkor nyúlok ehhez. Egy használattal helyreteszi a boromet. Nem csip, nem irritál, nagyon jól regeneral.
Férjem arcborere is használtuk. Borotvalkozas után tökéletes választás neki. Jól nyugtatja a bort, nem pirosodik, nincs szorbenoves és gyulladt szortuszok. Emiatt megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Jassza

2021. november 24.

Számomra nagy csalódás. Használat után jó, viszont iszonyatosan pattanásos lesz tőle a bőröm. Többször adtam neki új esélyt, de mindig ugyanezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Melpa

(!)
2021. október 20.

Jó pár hete kaptam itt a kremmanian tesztelésre, amit ezúton is nagyon köszönök! Egy teljes üveggel kaptam, amit el is használtam, ezért írok csak most róla.
A csomagolása szuper, könnyen kezelhető, jól adagolható, és nálam ez a kék üvegcse Vichy dizájn eleve szerelem.
Ami a beltartalmát illeti : imádja a bőröm, beszippantja seperc alatt. Nem vesznek össze a rutinom egyéb kencéivel, tonikjaival, szérumjaival, esszenciáival, kremjeivel meg semmivel 😊
Kipróbáltam magaban is, még úgy is nagyon jól hidratál. Tele van jó cuccokkal, a bőrünk meghálálja. Senki ne várjon tőle, olyasmit, hogy eltűnnek a ráncok, hisz azon max a retinolok segítenek (de azok is csak keveset es csak hosszú távon), azonban a jövőre nézve nagyon hasznos a kis bőrünknek az effajta gondoskodás! Siman felveszi a versenyt a horror drága szerumokkal, ajánlom mindenkinek! Én biztosan fogok venni ismét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 20.

PiszmanKlaudia1996

2021. szeptember 21.

Könnyű állagú, és gyorsan felszívódik. Én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Könnyű állagú, és gyorsan felszívódik. Én nagyon szeretem. :)

Andi07

(!)
2021. szeptember 12.

A Krémmània által kaptam tesztelés .(Köszönöm!) Esténként használtam, mivel reggel c-vitamin szérum kerül az arcomra.
Jól hidratál, hamar beszívódik, az arcom reggelre puhább és simább lett. Szerintem jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Niacinamide, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.