Vichy

Ár:   8699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pocok7, az összetevőket feltöltötte: Spiritcat78, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions regeneráló szérum vulkanikus eredetű Vichy termálvízben előállított probiotikus frakciókkal és antioxidáns hatású vitaminokkal (pl. niacinamid) segít ragyogóbbá, rugalmasabbá és ránctalanabbá tenni a stresszhatás alatt álló, igénybevett bőrt.

Alkohol-, illatanyag-, színezék- és szilikonmentes. Minden bőrtípusra ajánlott, érzékeny bőrre is.

tamikalman

2021. június 11.

A legelső használatkor nagyon nem volt szimpatikus az illata, de ez azt igazolja, hogy nincs benne parfüm és még alkohol sem, ami ugye nagyon tudja szárítani a bőrt. Napokkal később már a bőröm nagyon hálás volt: puhább, ragyogóbb volt és az apróbb pattanások után maradt foltjaim is eltűntek a rendszeres használat után.
Nekem nagyon bejött, bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Nekem nagyon bejött, bátran ajánlom mindenkinek!

Popazsuzsa

2021. június 11.

Használtam reggel is este is, mert nem volt kellemetlen a tapintása. Szeretem, hogy illatmentes, mert egész nap zavarna, ha lenne bármilyen illata is. Alapvetően, nincs problémás bőröm, de a mindennapjaim részévé tudtam tenni. Engem ott győzött meg, amikor a barátnőmnek 2 hét után, a bőre, látványosan javulni kezdett. Semmi mást nem használt kiégésetekképpen, csak ezt és egy hidratálót!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Neira87

2021. június 11.

Nagyon lassan lett pozitív véleményem róla azért, mert semmi változást nem tapasztaltam! Se jót, se rosszat. Csak azért akartam lepontozni, mert azért várna valamit az emberlánya egy neves márkától...
Viszont a 2. hétben jártunk már, amikor kezdtem nézegetni jobban a bőröm, hogy na, talán van valami... Most már így picit több, mint 2 hét után viszont ki is merem jelenteni, hogy tök jó a termék. A bőröm valóban teltebb, a szemem környéki "vízhiányos" gyűrődés kisimultabb. Csak türelmesnek kellett lennem, hogy elkezdjen hatni. Illetve mivel van benne alapból niacinamid, eggyel kevesebb terméket kell azóta használnom. Hogy csodaszer-e? Hmmm talán. Elég szuper kis termék, de hosszabb távon többet tudok róla mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Pannaflora

2021. június 9.

Régebben nem használtam arcszérumot, de amióta használom ezt a terméket látványosan jobb állapotban van az arcbőröm. Szinte teljesen eltűntek a pattanásaim, a pórusaim is tisztábbak lettek. A szem alatti karikákat is szépen halványítja. A szérum könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. A napi arcápolási rutinba könnyedén beleilleszthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Vivien94

2021. június 7.

Nem igazán jött be a termék, ragadós, furcsa "illata" van, nehéz utána hidratálni. Ennél sokkal jobb szérumokat is használtam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

gigiszekely

2021. június 7.

Jól beilleszthető a tudatos bőrápolásba, reggel is és este is szívesen használom, mert könnyű formula. Fontos, hogy teljesen száraz arcbőrre kel felvinni és óvatosan kell bánni a mennyiséggel, mert eleinte ragacsosnak éreztem, aztán rájöttem, hogy én raktam túl sokat a termékből az arcomra. Pár csepp bőven elég, a felszíni vízhiányos bőrömet érezhetően hidratálja és feltölti. A Nia visszafogta a pattanásokat! Az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Kingus23

2021. június 6.

Szemeztem már a termékkel régóta,több reklámban is szembejött már velem.Tudtam,hogy ezt ki kell próbáljam 😉 Plusz pozitívum,hogy elég szép az INCI-je.A bőröm nagyon szereti,láthatóan telítettebb ,szebb a bőrképem.Pedig még alig két hete,hogy használom.Nagyon praktikus és higiénikus az adagolója.Könnyen beilleszthető a rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Aizami

2021. június 5.

Meglepően szuper termék a Vichytől, bár olyan szinten túlárazott, hogy ha kiismeri az ember magát a koreai bőrápolásban, talál vagy fele ennyiért alternatívát, vagy ugyanennyiért szebb összetevőlistát. Én ajándékba kaptam, használgatom de semmi extra, nem ragadós, egészen hidratál.
Nincs semmi negatív tapasztalatom vele, de nem is kiemelkedően pozitív, és ennyiért azért elvárnám hogy valamiben kiemelkedjen egy sima hialuronos szérumhoz képest mondjuk

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Niacinamide, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak