Vichy

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edina1015, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Pureté Thermale egylépéses tisztító, amely a tej, az arcápoló, a szemfestéklemosó tulajdonságait ötvözi egy termékben.
A friss tej-gél textúra olyan hatékony és kíméletes tisztító hatóanyagokból áll, amelyek nagyon gyors tisztítást és sminkeltávolítást tesznek tehetővé rövid idő alatt. Kíméletes az érzékeny bőrrel, de hatékonyan távolítja el a sminket.

Az innovatív tej-gél textúra egyesíti a tej puhaságát és a testápoló frisseségét. Gazdag formulájú, mégis könnyű komfortérzetet biztosít zsíros érzet nélkül. Gazdag formulájú, mégis könnyű komfortérzetet biztosít zsíros érzet nélkül.

A bőr megtisztul, puha és friss lesz.

Futureline

2019. február 15.

Az allaga szuper, jol terul, megfeleloen tisztit. Puha tole a borom es nem szarit. VISZONT pattanasokat okoz es rancositja a bort. Igen ilyen van! Aki nem hiszi probalja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Adrienna

2017. május 11.

Meglepő vélemények, mivel nekem nagyon bevált ez a termék. Jól tisztít, a sminket is eltávolítja, és puha érzést hagy maga után. Kb. 1 éves használat után azt mondhatom, hogy amióta a Vichy termékeket (ez az arctisztító tej, micellás víz, T-zónára maszkként Normaderm 3in1 tisztító, Aqualia Thermal termékcsalád) használom, sokkal szebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

bodi.kriszti92

2015. október 14.

Nem is tudom milyen megfontolásból vettem meg ezt........ de nagyon nem az én bőrömnek van kitalálva :S:S Használat után szörnyű érzés marad a bőrömön, fényes, ragacsos lesz a bőröm utána..... adtam neki pár esélyt, hátha, de továbbra sem működik kettőnk kapcsolata.
Viszont a szememről a sminket maradéktalanul lehozza, ráadásul nem is irritálja a szemem körüli bőrt, a szememet sem, ha véletlen belemenne, szóval valószínű erre fogom elhasználni, bár ugye nem erre a célra vettem :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Edina1015

2015. szeptember 29.

Az Idealiaval kezdtem a Vichyvel való ismerkedésemet, mellé vettem meg ezt. Az arckrémek nem váltak be, konkrétan pattanásokat okozott, nem is használom őket. Ezzel az arctisztítóval elvagyok, elhasználom, de nem tud többet, mint kedvezőbb árú társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Hidratálók: Butylene Glycol