Vichy

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó tej, tonik és szemfestéklemosó egyben.

Egy mozdulattal tökéletesen eltávolítja az arc és a szem sminkjét, valamint tonizálja a bőrt. Az arc bőre friss, tiszta és bársonyos lesz. A sejtlégzést aktiváló ubiquinone-t és Vichy termálvizet tartalmaz.

Nem zsíros állagú bársonyos tej. Parabénmentes. Érzékeny bőrűek is használhatják.

Ár: 3000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1 200ml - új
Ár: 2700 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
CsenkiGabriella

2019. szeptember 11.

Én mindig is nagyon macerásnak tartottam, hogy 55 vattakoronggal kezdjem el lemosni a komplett sminkem, úgy hogy én eddig habzó lemosókat választottam. Anyukámtól kaptam ezt a terméket, elsőnek vattakorong nélkül próbáltam az arcomat lemosni vele, 0 sikerrel. Aztán vattakoronggal... hát kb. 10 perc alatt sikerült, az addigi 10 másodperc helyett. És ahányszor mikor újra végighúztam rajta a vattakorongot még mindig jött le festék.. nem is éreztem olyan tisztának az arcomat utána. Egyetlen pozitívuma számomra az volt, hogy abszolút nem szárított a börömet, olyan volt mintha már be is krémeztem volna a lemosás után. Mindent összevetve biztos nem veszem újra, de aki nem sminkeli magát annak jó lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

AppleMaple

2019. június 23.

Szépen leszedi a sminket, jól hidratálja a bőrt és nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Szépen leszedi a sminket, jól hidratálja a bőrt és nagyon jó illata van.

harpec

2019. március 25.

Nem szárítja bőrt, ez nagy előnye. Feladatát ellátja, és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

Nem szárítja bőrt, ez nagy előnye. Feladatát ellátja, és sokáig elég.

annavero

2018. október 13.

Én csupán a szememre használom. Valamiért rettentő érzékenyek... bármilyen drága micellás víz is kiszárította/csípte. Ugyanez sajnos elmondható a többi krémes smink lemosókról...
Ez viszont maga a csoda, szerintem már 8 éve biztosan csak ezt használom a szememre. (emlékszem még sötétkék volt az alsó része a csomagolásnak, ami most világoszöld) Egy mogyorónyit nyomok a vattakorongra és ráteszem a szememre. Rajtahagyom pár másodpercig, és utána törlöm le. Nem kell dörzsölni, csupán csak letörölni. Bármilyen vízálló szempillaspirált könnyen eltávolít. Imádom, ha tehetném 10 csillagot adnék! Az egyik legkedvesebb szépségápolási termék számomra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

zsofiab

2018. július 2.

Esténként használtam sminkeltávolításra. Általában csak szempillaspirált használok (nem vízállót), de ez a kevés smink is gondot okozott a terméknek az eltávolításban. Az arcommal nem csinált semmi különöset, nem irritálta. Jó az illata, könnyű, krémes textúrájú, ezért adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Tkisagi

2018. június 29.

Szuper az illata, finom krémes állagú. Szerintem jól eltávolítja a sminket és puhává varázsolja a bőrt.
Nem feszül,húzódik a használata után a bőr.
Nekem egyelőre nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Nem feszül,húzódik a használata után a bőr.
Nekem egyelőre nagyon tetszik.

noranadezda

2018. április 8.

Szemfesteklemosokent hasznalom minden nap es nagyon kedvelem! Nagyon kimeletes es szepen hidratal, miota megvettem, nem is nagyon hasznalok szemkornyekapolot, mert nem kell. VIszont tolem csak 4 csillagot kap mert "ARCtisztito" van feltuntetve a tubuson, ugy viszont egyaltalan nem funkcional, csak maszatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

csboglarka88

2017. november 26.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Nem tudom hova tenni ezt a terméket. A szememről nem szedi le a sminket, kb. meg sem mozdul a festék, csak a szememet dörzsölöm és a pillák hullanak ki. Másrészt szerintem egy termékkel nem lehet kiváltani 3 terméket egy normális rutinban. Az arcomon használat után valami fura réteg marad. Szóval még szerencse, hogy nem fizettem érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

tisza

2017. november 20.

Én egy abszolút zárkózott emberként mondom, hogy szerelmes vagyok ebbe a termékbe.A bőrömbe állandóan beleragadt a smink, csomó sminklemosóval parttalan harcot vívtam, a Nívea sajnos 30-60 perc után sem hozta le és hát nem kívánom minden nap másfél óráig sikálni az arcom, és nem is egészséges. Ez a termék annyira könnyű, hogy problémás bőrre is tökéletes és ugye nem kötelező lemosni - én azért többnyire lemosom, de ha nem, az sem gond. Egyszerűen imádom, csodásan lehoz mindent. Csak és kizárólag ezt használom, és ha elfogy, gondolkodás nélkül veszem újra. Nem is, hanem mielőtt elfogy :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 20.

FrostJaina

2017. november 6.

100 Ft-ért kaptam alapozohoz,igy az árát megerte :) magamtól nem adnék ki 3ezret egy szimpla sminklemosoert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak