Vichy

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vichy Pureté Thermale Lotion Micellaire 3in1 Micellás Arctisztító Víz/tonik - luxus mini 30 ml minta (utazó méret)
Ár: 650 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
danyadi77

2019. március 16.

A 30 ml-es mintakat szoktam magammal vinni utazashoz, de hiába, a sminket nem távolítja el maradéktalanul. Amire szántam, arra sajnos nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Caitlin1222

2019. március 16.

Egyáltalán nem érzékeny a bőröm, ennek ellenére folyamatosan csípte, később már azokra a krémekre is érzékenyen reagáltam, amire korábban nem. Miután átváltottam másik micellás vízre, a problémák is megszűntek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Egi

2018. december 7.

Eléggé szárít, szemfestéket nehezen szedi le, kicsit irritál, drága. Sminket viszonylag leszedi, de a többi negativuma mellett nem éri meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Evelyn31

2018. november 24.

30ml kis mintám volt belőle,kipróbálásra tökéletes. Különösebb bajom nem volt vele,az illata tetszett,szépen megtisztította az arcom. A szempillaspirált is viszonylag macera nélkül leszedte.A bőrömnek irritációt vagy bármi mást(pattanás,pírosodás)nem okozott. De nem feltétlen biztos,hogy ha újra kellene vennem egy micellás vizet őt választanám... :/ Vmi hiányzott ,ezzel a termékkel kapcsolatban nekem....nem tudnám megfogalmazni ezért mínusz egy csillag csak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Nayame

2018. szeptember 29.

Termekmintat próbáltam ebből a micellas vízből, amit a kis kiszerelese miatt utazasokra vittem magammal, ezért napi hasznalatrol nincs véleményem. Így alkalmanként használva különösebb gondom nem volt vele, talán kicsit szárított. Az illata nekem nek zavaró. 3*-nal többet viszont nálam nem érdemel, mert az összetevői lehetnének egeszsegesebbek, ráadásul a tisztító hatasa sem az igazi. Vékony reteg alapozót es nen vízálló spiralt is nehezen hoz le. Nem hiszem, hogy meg fogom vasarolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

orsolyap

2018. augusztus 9.

Nem rajongok a micellás lemosókért. Mivel mintám volt belőle gondoltam kipróbálom, hátha...Na majd a Vichy, annyi jó termékük van. Hát erős közepes. Arcot letisztítja. Kellemes illata van. Sajnos ennyi. Sminket lassan tisztítja. Kimondottan szárít. Többet vártam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

mujerconfused

2018. június 27.

Kis mintám volt, szépen leszedte a sminket és jól esett használni és annak ellenére, hogy Vichy, még a parfüm sem volt elviselhetetlenül erős benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

CeklaReka

2018. június 15.

Sminklemosóként használtam, de nem igazán vált be... A Garnier micellás vize sokkal könnyebben, alaposabban eltávolítja a sminket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

strauszkinga

2018. június 10.

Tavaly kaptam ajándékba egy ajándékcsomagot, abban volt ez a termék, imádtam. Nagyon szépen, makulátlanul, és tökéletesen leszedett mindent, a szempillaspirált is. Az Yves Rocher micellás vizét vagy koreai micellást szoktam használni, de most agyalok azon, hogy újraveszem, mert a szempillaspirálomat még semmi sem vitte le ilyen szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

szaadri

2018. június 7.

Én ezt nem sminklemosásra használom, hamem utána, tonik helyett, mikor már nagyjából tiszta a bőröm, és kifejteheti hatását. Méghozzá azért, mert csodálatossá varázsolta a bőröm, puhává, üdévé, hidratálttá de mattá, mindenféle maradó réteg nélkül. Ez mintha egymagában megjavítaná a bőrömet, egyszerűen kivirulok. A hidratáló is sokkal jobban beszívódik, ami a többi, akár szárító tonik után nem volt jellemző. Nem gondoltam, hogy, egy kis löttyel való törölgetés ennyit számít, ha jól választja meg az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!