Vichy

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

danielbarta.db

2011. február 24.

Kiváló artisztító. Érzékeny bőrömnek tökéletesen megfelel. Nem irritál. Bátran használhatom akár szemkörnyék tisztítására is. Könnyen eltávolítja a szennyeződéseket.

Ennél már csak a Vichy Méregtelenítő Habzó Arclemosó a jobb, amely szintén kivételes bőrtisztító hatással rendelkezik, továbbá elősegíti a sejtmegújulást és sebgyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 24.

szterke

2011. január 18.

Nem tudnék róla rosszat mondani, de mégsem vettem újra. Szem körül nem használható, mert akkor csípős érzést kelt picit, és nekem pedig fontos, hogy ha tonikot veszek arctisztításra, akkor lemoshassam a festéket is vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. január 18.

PestiNő

2010. november 7.

Nekem örök kedvenc marad. 1 fázisú, nem kell utána az olajos maradványokat mosogatni. Ha a parfümöt kihagynák belőle, a legjobb lenne. Szembe kerülve nekem sosem volt irritáló, még annyira sem, mintha sima víz került volna bele! Nagyon imádtam, kicsit drága, ezért ritkán veszem, ellenben megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.