Victoria Beckham Beauty

Ár:   €42   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilaszilva, Módosítva: 2021. január 14.

Ár:   €42
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Természetes olajokkal és ápoló visszal dúsított luxus ajakrúzs. Erőteljes színek, mély hidratálás, szofisztikált fényű finish, kifimonult design.

Bőrgyógyászok által tesztelt, hipoallergén, vegán, glutén és szója mentes termék

A kollekcióban 8 univerzális nude és 1 vörös árnyalat kapható

lilaszilva

2021. november 18.

Update:
Hm, volt egy akció (2-t fizet 3at kap), így nem bírtam ellenállni és rendeltem 3 új árnyalatot: Pout, Twist, Spark. Mindegyik csodás természetes MLBB szín, különböző tónus változatokban. Imádom!

Hatalmas lelkesedéssel rendeltem meg, de képernyőről olyan nehezen lehet színt választani... Végül a 'Pose' árnyalat mellett voksoltam, úgy láttam ehhez hasonló árnyalatom még nincs. Amit mindenki dicsér benne igaz: hihetetlenül krémes, szinte balzsam érzetű az ajkakon, a fedése mégis rúzsnak megfelelő, nagyon kényelmes viselni. Gyönyörű fényt ad, de azért nem csillog (csillám egyébként sincs benne) és szépen építhető halványtól a teljes fedésig. A sok olaj és viasz hatására szuperül hidratál! A választott színem nagyon érdekes, nappali fényben csodás közép mauve, esti lámpafénynél viszont barnás. Ezt az egyet nem értem benne. Ha lesz rá akció (méregdrága a maga 2 g-jával) vagy győz a kíváncsiságom, rendelek még más színt is a jövőben! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).