Victoria's Secret

Ár:   $58 és $78   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2020. december 7.

Ár:   $58 és $78
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

2020. limitált kiadás, Holiday kollekció része

Illatjegyek: licsi, pünkösdi rózsa, cukor, fás jegyek

Ár: 9500.- postával együtt , Eladó: pomme
Állapot: 50 ml új, bontatlan fóliás, Helyszín: --, fizetés: ajánlott posta

cintialaura

2021. április 8.

Elég sokat keresgéltem utána mielőtt lecsaptam rá (pomme jóvoltából), mert féltem hogy a karácsonyi megjelenése miatt egy mézeskalács illatú "izé" lesz. De szerencsére ez csak az én túlgondolásom volt. :) Nagyon-nagyon finom illatú ez a parfüm, édes, de mégsem a nyomasztó fajta. A kezdeti licsi illata végig megmarad és ettől lesz egyedi az illat, én nem is tudom mihez hasonlítani. Tartósságra is megfelelő, kb. 5-6 órán át érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

pomme

2020. december 11.

Frissen fújva légies licsi, ez a kedvenc részem, valami hűsítő koktél ugrik be róla, de aztán már jön is a karácsonyi feeling az édes sült kekszes illattal, ami elvileg "sugared woods", de inkább egy jól megsütött ropogós keksz illat :) Férj sajnos nem bírja, mert szerinte a nagymamájának ilyen szagú rúzsa volt. Mondjuk ő a Secret Sucre-re is azt mondja, hogy a keresztanyjának volt ilyenje 30 éve, de nekem kicsit gyanús, hogy náluk mindennek és mindenkinek is sütiszaga volt, amit ő az "öregasszonyos"-sal társít. Szóval menni fog, pedig nagyon szeretem, az üvege meg egyszerűen gyönyörű, de fordított esetben én sem értékelném, ha olyat kéne szagolnom az uramon, amiről a nagymamám jut szembe, úgyhogy nincs sértődés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.