Victoria's Secret

Ár:   $58 és $78   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2020. november 3.

Ár:   $58 és $78
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

2020. nyári limitált kiadás

Fejjegyek: grapefruit, feketeribizli

Szívjegyek: trópusi virágok, gyöngyvirág

Alapjegyek: fás jegyek, olasz fenyő

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pomme

2020. november 13.

Illatjegyeiben "papíron" semmi köze nem lenne az anyaillathoz, de azért nagyon is ott van az, még ha háttérbe is szorult egy kicsit, szerintem mindenki kiérzi belőle. Nagyon grapefruitos, nagyon friss, nagyon gyümölcsös, kicsit fás, meg talán halványan "fenyős", ha bele akarom magyarázni az illatjegyeket. Ha nem akarom belemagyarázni, akkor csak egy friss, gyümölcsös nyári grapefruitbomba, pont annyira fiús, mint amennyire fiús tud lenni az anyaillat, de ennek ellenére (vagy pont ezért) baromi csajos és "szexi" (mármint nem szerintem, de a fiúk imádják ezeket). Az üvege "élőben" egy álom, átmenetes korall-barack-rózsaszín, és hiába vettem így nyár végén (oké, itt nyár vége van még mindig), de szinte minden nap hordom, mert pont ehhez a "napon 28, hajnalban 16" fokhoz illik. Nem egy durrbele szánsájnbomba, de arra van még kb 10 másik parfümöm. Paradise-nak meg simán lehet Paradise, ott is eshet néha. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.