Victoria's Secret

Ár:   $58 és $78   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2020. november 20.

Ár:   $58 és $78
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Illatjegyek: áfonya, pünkösdi rózsa, rózsa

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pomme

2020. november 22.

A Hardcore Rose-ból csórtak egy kis ropogós-friss rózsát, kizárólag ezt érzem az elején, és nem voltam tőle túl boldog, mert nem vagyok egy rózsa-rajongó semmilyen formában. Szerencsére nagyon is megtartós parfüm lett, mert amint lecseng a fejjegy rózsa-bombája, már jön is az áfonya, és vééégre nem az a szokásos macskapisi "illatú" áfonya, hanem friss, lédús, igazi gyümölcs. Édeskés, de nem brutális, mindenképpen őszi illat. Ahogy telik az idő, megint előjön egy pici rózsa, de itt már (legalábbis rajtam) tök olyan, mint a Kate Moss Kate EDT pünkösdi rózsája, nagyon vagány, bordó rúzsos, bőrdzsekis menőség. A doboza gyönyörű, az üvege is nagyon illik a löttyhöz, szóval a kezdeti frásztól eltekintve 5 csillag lenne, így csak 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.