Victoria's Secret

Ár:   $20   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   $20
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolók

Shea vajjal és argánolajjal gazdagított, gyorsan beszívódó szárazolaj a Victoria's Secret Bombshell parfüm illatával

pomme

2019. június 8.

Fura, de tényleg maradéktalanul beszívódik, még a fényesség sem marad meg utána (de miért satin?). Nagyon klassz a spray-s kiszerelés, az illata talán egy picit édesebb (kevésbé maszkulin) mint a Bombshell EDP-nek. Nagy szívfájdalmam, hogy nem szállít a VS külföldre parfümöt, de még csak testpermetet sem, így jött képbe ez a parfümolaj, vagy minek hívjam. Azt kell, hogy mondjam, teljesen megérte az árát. Közepesen tartós a parfümhöz képest, de sokkal jobb olyan szempontból, hogy nem fiús sosem. Ellentétben az EDP rajtam néha úgy gondolja, hogy aznap fiú lesz és egy percig sem érdekli, hogy egy bugyimárka number 1 illata. :D Megvettem Heavenly illatban is, nagyon fogom szeretni mindkettejüket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.