Victoria's Secret

Ár:   $58 és $78   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Ár:   $58 és $78
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenés éve: 2019

Illatjegyek: sivatagi vadvirágok, csillaglótusz, rózsa

11990 Ft Victoria's Secret Bombshell Wild Flower EDP
Ár: 11990 Ft , Eladó: eszcsy96
Állapot: 50 ml, Helyszín: Pécs, fizetés: személyesen Pécsen vagy posta

eszcsy96

2020. augusztus 26.

Egyáltalán nem hasonlít a sima Bomshellre, teljesen más típusú illat. Frissítő, virágos-tisztaságillat, ami tartós is. A férfiaknak tényleg tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

beachvibes

2020. augusztus 16.

Jöttem véleményezni az első számú szerelmem. Valami elképesztően finom illata van, szerintem egyáltalán nem hasonlít a sima Bombshell-re, de jó is, mert azt nem szeretem. Na de ő! Mint ahogy alább írták, tényleg kicsit hasonlít egy elegáns fodrászatban érezhető samponos illatra. Édes, könnyed, friss, rendkívül lágy, kellemes, kifinomult, különleges illat! Nem tudom mihez hasonlítani, talán a lótuszt érezni, meg valami megfogalmazhatatlanul finom illatkavalkádot. Annyira különleges, annyira egyedi! Abszolút a kedvencem lett, az összes eddigi parfümömet magasan lekörözi, szinte már csak őt használom. Beszereztem a testpermet és testápoló verzióját is. Az egyetlen hátulütője hogy a szillázsa nem valami nagy, rajtam inkább bőrközeli, csak akkor érezni rendesen körülöttem ha sokat fújok magamra, ami viszont az árát nézve elég húzós. A tartóssága rendben van, nem a legjobb de kb. 4 órát kibír. Ezeket levéve fantasztikus illat és hatalmas kedvenc, természetesen megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Isabell

2020. augusztus 14.

Imaaaadom 🥰
2 eve Milanoban vettem legutobb Bombshell parfumot aztan meglattam ezt a csodaszep uveget es egybol meg is rendeltem. Elkepesztoen finom az illata es tartos is. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Imaaaadom 🥰

pomme

2020. május 8.

Az üvege valami mesés, ezt nem is akarom ragozni. Az illatot meg azoknak ajánlom, akik szeretnek "éppen kilibbentem a tusoló alól" illatúak lenni, vagy akik szeretik a drága fodrászatok illatát. Férjem ezt is imádja, mostmár teljesen biztos vagyok benne, hogy a Victoria's Secret figyelembe veszi a férfiak véleményét is, mert akármilyen csodálatosan megkomponált, méregdrága agymenést az orra alá dugtam, mind utálta. Meg a "menő" illatokat is utálja (amit a reptéri eladó rádsóz(na) az aktualitások közül). Igazából teljesen 4 évszakos, ha a frissességet szereted, ha nem, akkor mondjuk tavasz-nyári.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.