Victoria's Secret

Ár:   $58 és $78   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Ár:   $58 és $78
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenés éve: 2019

Illatjegyek: sivatagi vadvirágok, csillaglótusz, rózsa

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Anne74

2021. szeptember 16.

Friss, virágos illat. Diszkrét és néha előbujik...
Kiismerhetetlen... Emiatt kellemes a közelében lenni.
Lányom használja...🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Friss, virágos illat. Diszkrét és néha előbujik...
Kiismerhetetlen... Emiatt kellemes a közelében lenni.
Lányom használja...🙂

evelin_1220

2020. december 31.

Ez a kiadás isteni! Minden évben kidobnak egy limitált kiadást az ikonikus Bombshell illatból. Az eredeti illat teljesen hidegen hagy, egyszerű, számomra nem is tartós. Viszont ez!!! Abszolút nem érzek hasonlóságot az anyaillattal, ez ezerszer jobb! Jobban kijön a virág illat, édeskésebb és tartósabb! Számomra ez a "tisztaság" illat. Sajnálom, hogy a márka csak a limitált illatokat találja el ennyire jól, egyszer beleszeret az ember, aztán örökre eltűnik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

eszcsy96

2020. augusztus 26.

Egyáltalán nem hasonlít a sima Bomshellre, teljesen más típusú illat. Frissítő, virágos-tisztaságillat, ami tartós is. A férfiaknak tényleg tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Isabell

2020. augusztus 14.

Imaaaadom 🥰
2 eve Milanoban vettem legutobb Bombshell parfumot aztan meglattam ezt a csodaszep uveget es egybol meg is rendeltem. Elkepesztoen finom az illata es tartos is. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Imaaaadom 🥰

pomme

2020. május 8.

Az üvege valami mesés, ezt nem is akarom ragozni. Az illatot meg azoknak ajánlom, akik szeretnek "éppen kilibbentem a tusoló alól" illatúak lenni, vagy akik szeretik a drága fodrászatok illatát. Férjem ezt is imádja, mostmár teljesen biztos vagyok benne, hogy a Victoria's Secret figyelembe veszi a férfiak véleményét is, mert akármilyen csodálatosan megkomponált, méregdrága agymenést az orra alá dugtam, mind utálta. Meg a "menő" illatokat is utálja (amit a reptéri eladó rádsóz(na) az aktualitások közül). Igazából teljesen 4 évszakos, ha a frissességet szereted, ha nem, akkor mondjuk tavasz-nyári.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.