Victoria's Secret

Ár:   $15   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2016. június 29.

Ár:   $15
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ultra hidratáló kéz- és testápoló krém vaníliával és kókusszal. Csábító, meleg illattal kényezteti az érzékeket, a benne lévő avokádó, édesmandula-olaj és méz pedig puhává és simává teszi a bőrt.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Anyukámtól kaptam ajándékba. Az illata egy nagyon intenzíven édes illat.
Hidratálásban tökéletes, nem lehet belekötni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Anyukámtól kaptam ajándékba. Az illata egy nagyon intenzíven édes illat.
Hidratálásban tökéletes, nem lehet belekötni.

sonmaat

2019. november 19.

Ajándékba kaptam. Az illata elég erős, tartós, amit a férjem nagyon szeret, de számomra kicsit sok. Aki nagyon kedveli a kókuszos illatokat, az imádni fogja. A hidratálásra nem tudnék nagyon mit mondani, mert alapvetően a bőröm nem száraz. Kellemes selymes érzést hagy maga után, mégis hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Chapshe423

2018. november 5.

Már kicsit más a csomagolása!
Inkább használom parfümnek,mint testápolónak.
Tartós,sokáig lehet érezni,nagyon kellemes kókusz illata van.
Elég híg a testápoló,könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Már kicsit más a csomagolása!
Inkább használom parfümnek,mint testápolónak.
Tartós,sokáig lehet érezni,nagyon kellemes kókusz illata van.
Elég híg a testápoló,könnyen beszívódik.

albertinablogg

2016. június 16.

A Victoria's Secret általam eddig használt legjobb illatú és állagú testápolója. Csupán annyit jegyeznék meg, hogy sokkal hígabb, mint a Bath & Body Works shea vajas testápolói, és az illata sem tart addig, mint az említett termékeké. Ennek ellenére megy a 4 csillagocska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.