Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2018. május 30.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: mandulavirág, mangó, karamellás latte

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

wallflower87

2020. július 13.

Asszem ez Black Opium dupe akar lenni. Pár éve egy reptéren vettem, a VS boltban nézelődve szerettem volna egy illatot emlékbe és ennek nagyon megtetszett az üvege, valami eszméletlen csini és csajos. Az illatjegyek is biztatóak voltak és kipróbálva kellemesnek bizonyult. Azonban ár-érték arányban életem egyik legrosszabb vétele, mivel nem volt azért olyan olcsó és az 50 milis üveg rekordsebességgel elfogyott, mivel akármennyit fújkálhattam magamra, 10 perc után szinte semmit nem lehetett érezni. Vannak testpermetek, amik sokkal tartósabbak ennél..vicc kategória..
Én úgy érzem, ezek a VS parfümök leginkább csak annyit tudnak, hogy a csomagolásuk szép, na meg persze kaphatunk egy kis darabot a VS életérzésből, de ennyi és nem több. Persze kellemes az illata a legtöbbüknek, de így semmi értelme megvenni, ha egyszer semeddig sem tart. Talán 10-12 éves kislányoknak jó ajándék lehet, menőzhetnek vele a barinők előtt és locsolhatják magukra anélkül, hogy feltűnően illatoznának.
Aki hasonló illatot keres, inkább a Black Opiumok valamelyikét vegye, vagy kevesebb pénzért a Britney Private Show-t.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

klau810614

2020. január 2.

Nekem nagyon bejön ez a mangó-karamell kombó 😋
Picit black opiumos, de gyümisebb ,könnyebb illat , én simán fújnám nyáron is 😁

Le kell vegyek egy csillagot ,sajnos nagyon rám telepedett és a leszáradása már nem igazán tetszik :/ a bőrömön idővel "mama" szaga lesz ,annyira sajnálom.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Nekem nagyon bejön ez a mangó-karamell kombó 😋
Picit black opiumos, de gyümisebb ,könnyebb illat , én simán fújnám nyáron is 😁

pomme

2018. május 25.

Rég volt ilyen szuper vakvásárlásom <3 Nagyon igazságtalan, hogy ilyen drágák a VS parfümök, az meg pláne igazságtalan, hogy olyan gyönyörűek is vannak köztük, hogy egyszerűen akkor is sajnál megválni tőlük az ember, ha a parfümöt magát nem szereti :D Na ez szerencsére kivétel volt: gyönyörű és szuperfinom egyszerre. Az elején olyan, mintha a Black Opiumot és Hilary Duff With Love-ját összeöntötték volna. Meg is ijedtem rendesen, mert bár mindkettőt szeretem, a bőrömön már kevésbé viselkedtek jól. Ez a fűszeres rész folyamatosan halványul, közben végig ott a karamellás latte, de mire teljesen leszárad, már csak pihepuha, édes karamellás kávé marad (mondjuk 80% karamellás tej és 20% kávé). Nem az a karcolós, pasis kávéjegy, hanem egy édes, bújós, meleg gourmand finomság marad a végére. Mangót én nem érzek benne, inkább arra hasonlít, amit a Hilary Duff parfümben mangosztánnak gondoltam. Őszi-téli parfümnek mondanám, de nyilván most is fújkálom :D Gyűjtök a 100ml-s üvegre. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.