Victoria's Secret

Ár:   19 200 Ft és 23 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2018. május 30.

Ár:   19 200 Ft és 23 700 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Kiadás éve: 2014

Illatösszetevők: szantálfa, fehér pézsma, vanília, bazsarózsa

pacsalia

2020. július 9.

WÁÁÁH, ez tiszta Next Cashmere, és mivel azt csak Angliában kapni, sosem jutok hozzá, csak egyszer sikerült elég nehezen..
NAGYON finom illat, nekem roll on verzióban van meg. Felkenéskor pár percig picit maszkulinnak hatott,meg is ijedtem, de amint elkezdett leszáradni, maga lett a csoda. Találó a név... Mennyei valóban, könnyed, édeskés, púderes, de nem az a babapúder hanem nőies, kifinomult, krémes, szexi.. imádnivaló! :) biztosan meg fogom szerezni fújós verzióban is. A roll on verzióval annyi a bajom, hogy az intenzitása nem a legjobb, tehát kb csak közelről érezni, hiába kentem fel sokat belőle :( Viszont maga az illat csilagos ötös! :) és lehet, hogy kifújós verzióban tartósabb/intenzívebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

pomme

2020. július 1.

Aki szereti a Dream Angels Heavenly-t, ezt is szeretni fogja. Nagyon hasonlóak. Nagyjából annyi a különbség, hogy ez az új verzió nem indít olyan karcosan, és puhábbra szárad le.
A szupermodern új üveges Heavenly is ugyanez, őszintén nem értem, hogy miért tartják a 3-4 nagy "örökre megtartjuk" illat között, de bárki is a célközönség, aki veszi, hatalmas puszi és ölelés nekik, mert ez annyira kilóg és annyira eredeti, hogy tényleg megérdemli :) Tudom, elvileg Armani Elle-re hasonlít, de azt sosem fújnám magamra. Nem is vennék rá mérget, hogy annak a dupe-ja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.