Victoria's Secret

Ár:   $20   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   $20
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolók

Shea vajjal és argánolajjal gazdagított, gyorsan beszívódó szárazolaj a Victoria's Secret Heavenly parfüm illatával.

Victoria's Secret Heavenly Satin Body Dry Oil Spray fújós
Ár: leírásban , Eladó: pomme
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: sima (nem ajánlott) posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pomme

2020. július 1.

4 fújásnyi a karomon (/db :D) kb pont jó mennyiség és annyira durván beszívódik, hogy ha nem tudnám, hogy magamra fújtam, azt mondanám, hogy nem :D Pont annyit csinál, amennyit kell, puha tőle bőröm és nagyon finom illatú, de nem zsíros, nem ragad, tényleg azonnal beszívódik és csak a Heavenly illat marad diszkréten. Annyi zsírosságot nem hagy, mint egy vizes testápoló, tényleg nem tudom jobban megfogalmazni, hogy SEMMIT :D A Heavenly oil-to-cream tusfürdőjével ellentétben ez teljesen hozza a(z őseredeti Dream Angels) Heavenly illatot. Én az ilyesmit 10ml-s fújósban szoktam szállítani, ha valaki beleborít egy kis folyékony highlighter-t, együtt tökéletes a téli/őszi (nekem ez ilyen illat) glam outfithez karácsonyi buliba vagy vacsorához. Nagyon értékelem, hogy a Bombshell mellett ő az örök darab a VS-nél, amíg gyártják, lelkesen venni fogom, mert imádom <3 Szerelem volt első szimatolásra, amikor még az ősidőkben árulta a Notino mintában. Olyan lendülettel sztem még senki sem vett tőlük minta után parfümöt, mint én és azóta is gyűjtöm/halmozom, mert olyan, mint a Bombshell, minden benne van, ami számít ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.