Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2018. november 28.

Kiszerelés:   75 ml és 250 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Friss boróka és kajszibarack illat.

hdori23

2019. február 18.

Imádom az illatát, tavasszal szerintem tökéletes, tartós, nem tömény, fullasztó. Ajánlom annak aki könnyed illatra vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.