Victoria's Secret

Ár:   $58 és $78   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2019. október 28.

Ár:   $58 és $78
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenés éve: 2019.

Illatjegyek: csillaggyümölcs, pink lótusz, tonkabab, tejszínhab, vanília

vadvirag919

2020. július 20.

Egyszer élünk alapon beszereztem ebből is egy mintát. Kicsit kezdtem már rosszul érezni magam, hogy soha nem próbáltam semmit a márkától, és kíváncsi voltam, hogy megéri.e.
Ez volt az az illat, ami teljesen hidegen hagyott, mert hiába látom mi van odaírva, én mandarint érzek egy pici kókusztejjel. Ráadásul fűszeresen. Természetesen melyik lenne tartósabb rajtam, mint az, amelyik nem tetszik?! :D Cirka 10 órán át tartott a 6 fújás, ami nálam már mértéktelen locsolás. Ebből legalább 2 órára eltűnt, amit annyira nem bántam, mert kezdtem unni a mandarint. Viszont a vége nagyon kellemes meglepetés volt, egy picit mélyebb virágos valamivé alakult - semmi vanília, talán tonka, de azt nem szoktam szeretni. Komolyan feldobta itt az estémet. Ezzel együtt ismét elgondolkodtam az 'elköltözöm melegebb éghajlatra' kérdéskörön, már csak az illatok miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

pomme

2020. május 8.

Édes, vaníliás-tejszínes, de nagyon gyümölcsös és trópusi is egyszerre. Volt már szerencsém csillaggyümölcshöz, de fogalmam sincs, milyen illata van, mert az enyém csak dísznek volt, valószínűleg tök éretlenül :D A tejszín(hab)tól nagyon szép és kerek, de egyáltalán nem illik a név hozzá. Férj is szereti (ami nagy szó), szerinte eperfagyi illata van :) Szerintem nem, de ha már valami random és általam ismert gyümölcsöt kellene mondanom, akkor banán tejszínhabbal vagy valami hasonló :) De nem eper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.