Victoria's Secret

Ár:   $58 és $78   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2020. április 6.

Ár:   $58 és $78
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Megjelenés éve: 2018.

Illatjegyek: ibolya, bőr, ibolyalevél, vadrózsa

Ár: 15.900,- Ft , Eladó: Monika198701
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost

pomme

2020. május 8.

Jó kis rocknroll bőrös atombombát vártam, de ez egy szupercuki ibolyás, friss illat, a bőr mondjuk olyan 10%os jelenléttel bír benne :( Nem rebel, sőt. Nekem olyan angolkisasszonyosan virágos, mint a Kate Moss Lilabelle, de tudom, hogy sokan szeretik az ilyet, úgyhogy maradjunk a 4 csillagnál. (Én szinte az összes virágos parfümöt utálom, szóval ne vegyétek készpénznek a mondandóm :D).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.