Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moldvaieva, Módosítva: 2013. december 13.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

Kiadás éve: 2012

Alap: fa, pézsma, borostyán, szeder

5 ml fújós Victoria's Secret Very Sexy Dare
Ár: 1500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

FanniDorina

2016. február 8.

Ő volt az első VS parfümöm. Imádtam, szerettem, de mára már émelyítő számomra az illata! Ettől függetlenül 4*, mert valaha nagy szerelem volt a miénk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.