Victoria's Secret

Ár:   $55 és $68   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   $55 és $68
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

2018-as nyári limitált kiadás

Illatjegyek: csillaggyümölcs, monoi olaj, fehér virágok, fás jegyek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

klau810614

2018. augusztus 16.

Rajtam egy az egyben Katy Perry Indi.. . Ami ugyan nem rossz de jobbat vártam 😁 kókuszos,, nyári illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

melwin

2018. május 29.

Ez egy szép skin scent. Igazából Estee Lauder Bronze Goddess és Versace Crystal Noir gyermeke az én szememben. Nincs olyan szappanos mint Crystal Noir és nincs olyan levendulás mint Bronze Goddess, de a kókuszos/monoi olajos hatás jelen van ugyan cseppet sem domináns. Az illat bőr közeli, sajnos újra kell fújni nap közben, de nagyon kellemes iroda illat lehet vagy strandon/tengerparton is viselhető. Nem kifejezetten Very Sexy, a nevével ellentétben nem végzet nője, de nem mulasztanám el főleg mivel limitált kiadás. Számomra a fás jegyek dominálnak különösen ha az egy időben kiadott Beach-el hasonlítom össze. Pálma igen, monoi olaj igen, nem édes, nem tolakodó. Puha nőies.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

pomme

2018. május 25.

Igazi naptej illat. Én kicsit kókuszosnak érzem, de elvileg ez a monoi olaj (fingom sincs, milyen illatú). Fát nem érzek, a virágot viszont igen :( Nem szeretem a virágokat sajnos, főleg a fehér virágokat nem, nekem túl frissek... Én az ilyen naptejes, tengerparton fetrengős-nyaralós illatokat is szuper édesen szeretem. Aki szereti a melegebb finomságokat, de nem szereti, ha túl cukros a nyári parfümje, azoknak ajánlom. Ha "felütöm" egy kis extra Born in Paradise vagy Salt Caramel "pöttyel", akkor tökéletes. Fújóst szívesen adok annak aki kipróbálná, az egész üvegen még gondolkodom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.