Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)

2016-ban a Victoria's Secret újabb limitált kiadású, szexi parfümöt dob a piacra Bombshell Eau de Parfum névvel, mely egy virágos, gyümölcsös illat nőknek. Illata passiógyümölcsben, bazsarózsában és vanília orchideában gazdag. A parfüm külső csábító megjelenéséről elegáns fekete masni gondoskodik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorottyatth

2017. december 3.

Nagyon-nagyon finom, szexi illat :) Nekem ebből a 250 ml-es testpermet volt meg. Kb 1 évig használtam :) Brutál jól tartja az illatát, és intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

adrinemes

2017. március 2.

Nagyon imádom, én egy ilyen 6 darabos kis ajándék dobozban kaptam, mely között a bombshell is benne volt. Az osszesnek az illata fantasztikus volt csábító és egyben kifinomult is. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

besty

2017. február 14.

A VS termékekben eddig nem csalódtam. Édeskés, de nem tömény illat. Én inkább esti vagy téli parfümnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

zsazsa

2016. június 3.

Nagyon szép, csajos és igényes csomagolása van. Az illata is nagyon nőies, reggeltől estig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.