Victorinox Swiss Army

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2020. február 24.

Ár:   10 000 Ft

Illatösszetevők: bergamott, neroli, tea, ibolya, cédrus, széna

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

6vilag

2019. július 1.

Mint egy friss hegyi séta a napsütötte erdőben. Nagyon kellemes, friss illat. Kifejezetten nyári illatnak vettem, és nagyon szeretem. Amikor magamra fújtam, becsukott szemmel is fel tudtam volna idézni egy svájci erdőt, csörgedező kristálytiszta vizű patakkal, hegyi ösvénnyel, buja növényzettel. Mondhatni inkább sportos, friss illat, de olyan letisztult, hogy akár elegáns is lehet a megfelelő alkalomra.
A nyugalom, a tisztaság illata és nem pedig holmi divatirányzat egyik szegmense. Kicsit a Hermes "kertes" illataihoz hasonlít, picit mohás, gyógynövényes beütéssel. Fülled erdő. .. nem is tudom, de valami ilyesmi. Jó, méghozzá nagyon.
Kolléganőmnek is nagyon tetszett, így megkért rendeljünk kettőt.Egy ide, egy oda. Így én már a második flakonnál tartok.
Nyáron sokszor nyúlok hozzá, ilyenkor szerelmes vagyok belé. Kevés más illat jut eszembe hőségben, MERT EZ ILYENKOR TÖKÉLETES.
A tőle sokkal ismertebb divatházak illataitól sok esetben lényegesen tartósabb. Mondjuk nem is szoktam sajnálni reggel a muníciót, de 4-5 fújás és estig simán kitart. Lehetne akár 6 csillag is, vagy bármennyi is.
Sajnos, most már nagyon kell keresgélni, alig találom már őt.
Még van egy kicsi az alján. Imádom, nem tudja leolvasztani még a forróság sem ezt az isteni finom erdeti kincset rejtő fuvallatot rólam. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 1.

Sajnos, most már nagyon kell keresgélni, alig találom már őt.