Viktor&Rolf

Ár:   21 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   21 700 Ft
Lelőhely:   Heinemann, online

Kiadás éve: 2006

Fejillat: bergamott, tea

Szívillat: osmanthus, jázmin, frézia, orchidea, rózsa, narancsvirág

Alapillat: ámbra, pézsma, pacsuli, benzoé, vanília

Ár: 1234 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost

Nenuka

2020. február 2.

Hát én ezt imádom, rajtam kicsit olyan, mint a Cacharel Ámor amor, egyedül a tartóssága, ami nem ad okot elégedettsége. Ennyi pénzért én minimum 6 órát várnék. És rajtam messze nem annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Yeticica

2019. augusztus 29.

Nocsak-nocsak! En es Ő. Hat az ugy vilt, hogy Cilike, az en egyik legfobb (es legdurvabb niche-illatszakerto) dealerem kuldott nekem par miliket ebbol a fincsisegbol.
Sok okossagot nem tudok mondani rola, nekem nagyon egyben van az osszes illateleme, edes mint az allat 😁, de nagyon kifinomultan az. Ugy tunik, hogy a) megoregedtem, b) ez a hulye hideg szutykos esos ido teszi ezt velem vagy esetleg c) megvaltozott teljesen az izlesem parfik teren.
Merthogy tetszik. Nem kicsit.
Up: enyem dobozaban ez a gyonyoruseg! DRágassszágom!
Mostanaban , koszonhetoen az Ange ou Demon Secret Elixirnek, rakattantam a teas illatokra - es nem melleskeg jol allnak. Most ebbol az extrem kis szepsegbol is sokkal jobban kierzem, mint regebben. Az izlesem valtozasanak koszonhetoen mar olyan nagyon edesnek sem erzem. Persze az, de nem zavaroan. Noies, viragos-teas-fustos-balzsamos-puderes kis csoda.
Az uveg pedig meseszep!
Tovabbra is 5 csillag. Kar, hogy 33 fok van, remelem jovo heten mar csak 28 korul lesz es akkor mar fujhatom is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Merthogy tetszik. Nem kicsit.
Up: enyem dobozaban ez a gyonyoruseg! DRágassszágom!
Az uveg pedig meseszep!

laracroft

2019. május 23.

LVEB-féle édesség, csak mélyebben, kidolgozottabban és sokkal-sokkal több pacsulival.
Brutál hatósugár és egész napos tartósság jellemzi, és nagy előnye, hogy végig egy kedves, decens, édes kis illat marad. Nem savanyodik be vagy válik fémes illatúvá, mint az én bőrömön a LVEB és kismillió flankere/hasonmása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Luna1024

2017. szeptember 5.

Jaj, én Őt nagyon szeretem!!!! :) Hogy lehet, hogy még nem írtam Róla?! :)
Ismeretlenül rendeltem meg, csak az itteni véleményekre, valamint a Flowerbomb iránti szeretetemre alapozva, és egy kicsit sem bántam meg! Igaz, rendesen megkopasztotta a pénztárcámat, és ez tulajdonképpen számomra az egyetlen negatívuma: brutálisan drága, mint valamiért minden Viktor&Rolf illat... Ha jól rémlik, neten rendelve 19.000 Ft-ot kóstált az 50 ml-s üveg...
Teljesen egyetértek Mikkamakkával atekintetben, hogy ez egy nagyon "trendi" illat, nekem is ez a szó ugrott be róla először! Nagyon beleillik a mai édesillat-vonalba, kellemes is, hordható is, én valamennyire biztonsági játékosnak is mondanám (az "Extreme" elnevezés szerintem nem különösebben helytálló), nagyon modern és amolyan La Vie Est Belle-módon nőies illat. Ha árusítanák az üzletek, az eredeti Flowerbomb-hoz hasonlóan vinnék mint a cukrot, ebben biztos vagyok...
Maga az illat - ha már itt tartunk - rajtam szinte alig különbözik a Flowerbomb-tól, minimális különbséget fedezek csak fel a két illat között. És mivel maga a Flowerbomb nagyon hasonlít a LVEB-re és annak egyik flankerére, a L'Eau de Toilette Florale verzióra, nem meglepő módon ezzel az illattal is felfedezhető a párhuzam, az általam említett négy illat szerintem ugyanabból a vonalból való. Én azt gondolom, ha birtokolod akármelyiket is a négy közül, felesleges a másik három akármelyikét megvenni, ha viszont nincs még ilyen stílusú illatod és választani kéne egyet, azt mondanám: ezt vedd meg! Mint írtam, nem sok különbséget fedezek fel a Flowerbomb és közte, de ami van, az pont elég ahhoz, hogy ezt egy picivel jobban kedveljem. A Flowerbomb nekem finom, cukrozott orchideaszirmok illata, csepp maszkulin beütéssel, ez viszont inkább pacsulis-virágos, mint cukros, valamennyivel kevésbé édes (nagyon befogadható mértékben az!), és van neki egy fás-földes oldala is rajtam. Egyetértek a lentebb írtakkal: valóban felnőttesebb, komolyabb, szárazabb illat, mint a Flowerbomb, és egy picit tényleg füstös is. Én inkább "Flowerbomb Noir"-nak, vagy valami ilyesminek neveztem volna el. Őt kicsit sem érzem férfiasnak, mi több: ízig-vérig nőies és erotikus, mint szinte minden, amiben orchidea van. Vonzónak és lehengerlőnek érzem magam, ha ez van rajtam, és én szeretem ezt az érzést... ;) :)
Míg a Flowerbomb szerintem tavasszal is megállja a helyét, ez az Extreme verzió nekem inkább őszi-téli illat, és bár elvileg gondolom alkalomra szánták, én hidegben nappalra is simán felfújom... Amit még kiemelnék, az az illat tartóssága: meglepődtem, hogy valaki bőrén nem tartós, de lehet, hogy csak én vagyok szerencsés, rajtam ugyanis brutális mértékben ragaszkodó. Elég hozzáérnem az üveghez (értsd: nem fújok, csak megérintem!), és száll felém a tenyeremről az illata. Ha pedig felfújom, két fújás reggeltől estig röhögve tartja magát. :) Hatósugara is van: ahányszor megmozdulok, lengedezik körülöttem ez az édeskés pacsulis virágfelhő, elképesztően finom és jóleső érzés. :)

Szóval bár valóban érződik rajta, hogy "a mai kor szülötte", ettől még lehet valami jó illat, Ő rá a bizonyíték. :) Ha van már otthon Flowerbomb-od, ne költsd erre a pénzed, mert annyival nem különbözik, ha viszont a kettő között vacillálsz, inkább ezt vásárold meg! Szerintem jobb, mint az anyaillat. Sok-sok csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Jaj, én Őt nagyon szeretem!!!! :) Hogy lehet, hogy még nem írtam Róla?! :)

Flami

2017. március 13.

Wishes kedvességének köszönhetően enyém lett pár milliliter és kipróbálhattam, itt is köszönöm szépen! :)
Sajnos kicsit csalódás, finomnak finom, nekem hajaz a Bvlgari Goldeára, viszont nem tudom, hogy nekem milyen bőrállományom van, ez is huss és eltűnik 1-2 óra alatt. Ha folyamatosan érezni akarnám, el kéne fujkálnom egy nagy üveget kb. havonta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 13.

barbusus93

2016. október 11.

Unokatestvérem hazautazott Németországból és megéreztem rajta AZ illatot. Azonnal rákérdeztem, hogy ez milyen parfüm. A neve nekem ismeretlen volt de az illata magával ragadott. 2x fújtam a nyakamra, ami még másnap is ugyanúgy érződött, ráadásul a hajam is átvette ezt a mesés illatot. Számomra első "szaglásra" szerelem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Timi8

2016. október 8.

This is the best parfume ever.

Èdeskès, fàs-fűszeres, csak annyira pacsulis, h.egy kis pikantèriàt adjon az illatkompozíciónak. Nem kislànyos, nem futkosós, hanem igazi komoly, dögös, de az a belevaló, vagàny. Nem lehet nem szeretni!
Ez az egyik alkalmi illatom viszont a legkomolyabb illatom is egyben. Minden cseppje megèri a pènzèt!!! Az egyik legjobb parfi a vilàgon ès mègsem lett nèpszerű. Soha sem jött mèg szembe, külföldön sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

This is the best parfume ever.

Mya

2015. január 27.

Az általam ismert Flowerbomb-ok közül nekem ez tetszik a legjobban. Nagyon hasonlít az anyaillathoz, de benne van az a komolyság, amit a Flowerbomb edp- ből hiányolok. Édes, de nem sziruposan, fojtóan, én kicsit füstösnek is érzem. Az orchidea, vanília és a pacsuli ami leginkább dominál benne az én orrom szerint és mindhárom tökéletes arányban van jelen. Komoly, nőies, de mégis modern illat. Úgy érzem örök szerelem lesz a miénk! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

zmbanett

2014. szeptember 30.

A férfi Spicebomb-ba gyakorlatilag szerelmes vagyok :)
Ezen felbátorodva ajándékba megvették nekem a Flowerbomb extreme-et.
Nem szeretem az erős, édes illatokat, de ennek egyszerűen képtelenség ellenállni.
Imádom, amióta megvan és minden pillanatban bánom, hogy nem előbb találkoztunk :)
Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

A férfi Spicebomb-ba gyakorlatilag szerelmes vagyok :)
Ezen felbátorodva ajándékba megvették nekem a Flowerbomb extreme-et.
Tökéletes.

wishes

2014. január 21.

Nekem a sima Flowerbomb mindezidáig kimaradt, diesel véleményén felcsigázódva viszont rendeltem ebből a verzióból egy mintát.
Ez a legfinomabb "vattacukros" parfüm, amit eddig éreztem. Vattacukor nagylányoknak ;) Szexin édes, nem szirupos. Nem is szúrós mint sok más versenytársa. Egyszerűen telt, buja és nagyon nőies (nem kislányos, de nem ám!), minden egyes fázisában. Szexi ruci, vörös rúzs, cicás tusvonal és pár csepp ebből - tuti siker.

2016. dec: Nem bírtam ki, megvettem nagyban is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

2016. dec: Nem bírtam ki, megvettem nagyban is :)