Viktoria Minya

Ár:   54 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2021. október 27.

Ár:   54 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Buja jázmin- és narancsvirág kivonat aromái kacérkodnak a rum sötét intenzitásával és a nemes cédrusfa finom fűszerességével, olyan illatot alkotva, ami épp olyan lenyűgöző, mint amilyen felejthetetlen.

A Hedonist egy csodálatosan kifinomultra csiszolt üvegben kerül bemutatásra, mely egyedülálló módon több száz valódi kristállyal van megtöltve, amelyek szemet gyönyörködtetően csillognak az aranyló folyadékban. Az üveg maga egy kézzel készített fa dobozba van fektetve, melynek kialakítása a kígyóbőr érzéki látványát és tapintását idézi.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Anitakorsos

2021. november 17.

Rendkívül jó minőségű, kifinomult, gazdag, de nehéz, fajsúlyos, téli illat, elsősorban alkalomra. Én csak 50 feletti nercbundás- drága autós szépasszonyoknak vagy vastagon sminkelt, sötét hajú vampoknak tudom elképzelni. Számomra ugyanis minden frissességet, üdeséget, vagányságot, fiatalosságot nélkülöz. Ezzel együtt a minősége vitathatatlan, gratulálok a megalkotójának!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 17.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

Valami nagyon megragadott az illatban. A gyümölcsös-rumos kezdet után szépen kibontakozik a dohányos-fás jellege rajtam, de sajnos nem olyan tartós a bőrömön, pedig imádnám akkor, így csak kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

BTimi81

2021. január 25.

A Nerolis minta megérkezése után 0,0005 másodperccel már tudtam, hogy lehetetlen, hogy nekem ne legyen egy ilyenem itthon. Gyönyörű kivitel, de nem ez a lényeg. Az belül van. Valaki mézes erjedő fűszeres gyümölcsökhöz hasonlította - nem pejoratív értelemben, azt hiszem, nem áll távol attól, amit én is asszociáltam. De ez csak a nyers leírása annak, amit nehéz erőltetés nélkül szavakba önteni. Aki nem érezte, az nem tudja az eddigi tapasztalatai alapján, csak az összetevőkből elképzelni, milyen remek illat ez. Nagy piros pont Vikinek :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

MesMess

2020. június 22.

Kenôs mintát próbálgattam. Finom illat, nekem a mèz ès valami erjedô fûszeres gyümölcs dominál. Tartós, nagyon ismerôs valahonnan, elôttem írták: MILFes, szerintem jó értelemben. A 89-es években volt egy (fiúk közt különösen) menô tarnárnônk, neki volt hasonló az illata. Magamon nem viselném, máson nem zavarna, sôt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Chirmook

2020. május 14.

Ma végre megvettem a teljes nagy üveggel- egy éve szagolgattam a kis mintámat, mindig volt valami fontosabb illat...De ezen a tavaszon beütött nlam a barack szerelem, és ezzel együtt eljött a Hedonist ideje is. Gyönyörű, misztikus illat, olyan, ami a pasiknak is tetszik. Tegnap reggel kentem be a kezem a mintám utolsó kis részével és több kézmosás és tusolás után me reggel még mindig rajta volt. Ennyit a tartósságról. Kiváló! A szillázsa is elég nagy, 2 méter simán. Az üveg meg egyszerűen gyönyörű, annyira jó érzés kézbe venni azt a sok kis kristályt. Szerelem. (A Hedonist Roseból már a második üveggel fogyazstom, az ennél jóval légiesebb ée gyümölcsösebb, csajosabb- ez sokkal inkább a NŐnek szól, nem a lánynak)Szerintem ezt is újra fogom venni. :) Ez a legerősebb, legtartósabb az összes Hedonist parfüm közül. az absolutokt nem számítva, mert azok még tartósabbak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

skin

2019. július 23.

A napokban ismét a kezembe került a kis fújós mintám és azt kell mondjam ez nagyon finom így huszonöt fok körül. Finom luxus krém illat. Amiről rögtön egy szép , dekoratív elegáns bundás tűsarkús nőre asszociálok. Aki ha kidugja kecses bokáit a luxusautó hátsó üléséről a szálloda portás rögtön fejet hajt neki. Ez a parfüm szerintem abszolút alkalmi illat ,nagyestélyis hölgyeknek akik James Bond típusú sármos férfiak mellett villantanak vakító ,hibátlan mosolyt. A pénz szagú világban pompásan megállja a helyét és ez nem negatív kritika.
Luxus a köbön bizonyára ezt sugallják a vakító kövek is az üvegben. Ötcsillagos parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 23.

Sompi1

2019. június 28.

Engem teljesen meggyőzött. Nagyon tetszik! Első benyomásra nekem egy olyan nő illata, aki egy luxusszállón ébred egy átmulatott éjszaka után. Minden csillog és minden tökéletes körülötte, így másnap is. Erőteljes, tartós, mégis nappali illatnak gondolom.
Szerintem nagyon szép az üveg és nem értem a kristályok ellen szólókat. Szerintem ötletes, mások meg köveket és szélmalmokat tesznek a kupak helyére...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 28.

Tiziana

2019. január 28.

Az egész kollekció egyetlen értékelhető illata.Sajnálom hogy így sült el a dolog.
Úgy örültem,izgultam, végre egy magyar parfüm, mégiscsak a mi lányunk!!!
Nekem sajnos csalódás az összes, ez az illat is már visszaköszön régebbről.
Itt lett volna a lehetőség valami újat,frisset hozni, egy ütős kis újdonsággal.
Az illat olyan,mint a nagy design házak X-edik flankere.Már mindent leírtatok
róla...a kristályok miatt nem aggódnék,azért az kizárt hogy miattuk kevesebb lenne az üvegben!!
Túl komolytalan lenne, szerintem megvan az milliliterre pontosan!
Állítólag tehetségesek,és kreatívak vagyunk.Sajnálom mert nagyon vártam,
és lehet hogy túl sokat vártam tőle,de ezt egy elpasszolt lehetőségnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Úgy örültem,izgultam, végre egy magyar parfüm, mégiscsak a mi lányunk!!!
Nekem sajnos csalódás az összes, ez az illat is már visszaköszön régebbről.
Itt lett volna a lehetőség valami újat,frisset hozni, egy ütős kis újdonsággal.
Az illat olyan,mint a nagy design házak X-edik flankere.Már mindent leírtatok
Túl komolytalan lenne, szerintem megvan az milliliterre pontosan!
Állítólag tehetségesek,és kreatívak vagyunk.Sajnálom mert nagyon vártam,
és lehet hogy túl sokat vártam tőle,de ezt egy elpasszolt lehetőségnek érzem.

SPARXS

2018. december 26.

Nagyon intenzív erőteljes illat! Nekem kicsit a barack, illetve a méz volt a domináló illatjegy! Idősebb hölgyeken (ahogy a szakzsargon mondaná: Milf) tudom elképzelni különlegesebb alkalmakra. Pl egy randevú, vagy egy rendezvény/ bál/ szórakozóhely! Szerintem a hűvösebb időben működik jól, Tavasszal/Nyáron nem biztos hogy jó választás lehet, mivel könnyen átmehet fojtogatósba az illat, ha meleg, fülledt a levegő!

A másik dolog, hogy a parfüm simán kitart 24 órán keresztül, így a mindennapi használat monotonná, idegesítővé válhat egy idő után. Nekem személy szerint az nem tetszett még, hogy nincs 100ml-es változat és az 50ml-es verzió kicsit talán túl lett árazva! A folyadékban egyébként vannak ilyen aranyozott üveggyöngyök talán? Ezek jó pofák,bár kérdés, hogy a térfogatuk miatt hány ml folyadékot szorítanak ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Verona5

2018. december 16.

Az érzete: Nagyon szép, rendkívül nőies illat. Az olyan nőé, aki csillogó ruhában és csillogó szemmel készül a karácsonyi vacsorára és egy csepp zsírt sem ejt sem a terítőre, sem a földre, sem a vendégsereg tagjaira, a tökéletes földre szállt angyal minden értelemben. Egy igazi stepfordi feleség, a megtestesült álom, idealisztikus. Szóval ez totál nem én vagyok. :) Ettől még klassz egy illat, de inkább csak elegáns megjelenéshez és alkalmakra ajánlanám, bárki is legyen, aki belébújik. Örültem, hogy próbálhattam, és csak mintából próbálhattam, így nem ejtett rabul az üveg talmi csillogása. Na nem mintha erre utaznék a parfümöknél, sőt! Ahogy már korábban a Max Marához is írtam: a kevesebb néha több - a külcsínben is. A pontok szokás szerint az egyéni illatpreferenciám alapján mennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.