Viktoria Minya

Ár:   46 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. május 6.

Ár:   46 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Buja jázmin- és narancsvirág kivonat aromái kacérkodnak a rum sötét intenzitásával és a nemes cédrusfa finom fűszerességével, olyan illatot alkotva, ami épp olyan lenyűgöző, mint amilyen felejthetetlen.

A Hedonist egy csodálatosan kifinomultra csiszolt üvegben kerül bemutatásra, mely egyedülálló módon több száz valódi kristállyal van megtöltve, amelyek szemet gyönyörködtetően csillognak az aranyló folyadékban. Az üveg maga egy kézzel készített fa dobozba van fektetve, melynek kialakítása a kígyóbőr érzéki látványát és tapintását idézi.

Tiziana

2019. január 28.

Az egész kollekció egyetlen értékelhető illata.Sajnálom hogy így sült el a dolog.
Úgy örültem,izgultam, végre egy magyar parfüm, mégiscsak a mi lányunk!!!
Nekem sajnos csalódás az összes, ez az illat is már visszaköszön régebbről.
Itt lett volna a lehetőség valami újat,frisset hozni, egy ütős kis újdonsággal.
Az illat olyan,mint a nagy design házak X-edik flankere.Már mindent leírtatok
róla...a kristályok miatt nem aggódnék,azért az kizárt hogy miattuk kevesebb lenne az üvegben!!
Túl komolytalan lenne, szerintem megvan az milliliterre pontosan!
Állítólag tehetségesek,és kreatívak vagyunk.Sajnálom mert nagyon vártam,
és lehet hogy túl sokat vártam tőle,de ezt egy elpasszolt lehetőségnek érzem.

Tiziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Úgy örültem,izgultam, végre egy magyar parfüm, mégiscsak a mi lányunk!!!
Nekem sajnos csalódás az összes, ez az illat is már visszaköszön régebbről.
Itt lett volna a lehetőség valami újat,frisset hozni, egy ütős kis újdonsággal.
Az illat olyan,mint a nagy design házak X-edik flankere.Már mindent leírtatok
Túl komolytalan lenne, szerintem megvan az milliliterre pontosan!
Állítólag tehetségesek,és kreatívak vagyunk.Sajnálom mert nagyon vártam,
és lehet hogy túl sokat vártam tőle,de ezt egy elpasszolt lehetőségnek érzem.

SPARXS

2018. december 26.

Nagyon intenzív erőteljes illat! Nekem kicsit a barack, illetve a méz volt a domináló illatjegy! Idősebb hölgyeken (ahogy a szakzsargon mondaná: Milf) tudom elképzelni különlegesebb alkalmakra. Pl egy randevú, vagy egy rendezvény/ bál/ szórakozóhely! Szerintem a hűvösebb időben működik jól, Tavasszal/Nyáron nem biztos hogy jó választás lehet, mivel könnyen átmehet fojtogatósba az illat, ha meleg, fülledt a levegő!

A másik dolog, hogy a parfüm simán kitart 24 órán keresztül, így a mindennapi használat monotonná, idegesítővé válhat egy idő után. Nekem személy szerint az nem tetszett még, hogy nincs 100ml-es változat és az 50ml-es verzió kicsit talán túl lett árazva! A folyadékban egyébként vannak ilyen aranyozott üveggyöngyök talán? Ezek jó pofák,bár kérdés, hogy a térfogatuk miatt hány ml folyadékot szorítanak ki.

SPARXS
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Verona5

2018. december 16.

Az érzete: Nagyon szép, rendkívül nőies illat. Az olyan nőé, aki csillogó ruhában és csillogó szemmel készül a karácsonyi vacsorára és egy csepp zsírt sem ejt sem a terítőre, sem a földre, sem a vendégsereg tagjaira, a tökéletes földre szállt angyal minden értelemben. Egy igazi stepfordi feleség, a megtestesült álom, idealisztikus. Szóval ez totál nem én vagyok. :) Ettől még klassz egy illat, de inkább csak elegáns megjelenéshez és alkalmakra ajánlanám, bárki is legyen, aki belébújik. Örültem, hogy próbálhattam, és csak mintából próbálhattam, így nem ejtett rabul az üveg talmi csillogása. Na nem mintha erre utaznék a parfümöknél, sőt! Ahogy már korábban a Max Marához is írtam: a kevesebb néha több - a külcsínben is. A pontok szokás szerint az egyéni illatpreferenciám alapján mennek.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

auberginecat

2018. május 12.

Nagyon kíváncsi voltam erre a magyar kéz és orr általi alkotásra, ugyanakkor valami láthatatlan erő mégis folyton eltántorított, mikor a közelébe kerültem. Már tudom, hogy a pénztárcám ereje próbált visszafogni, de sajnos ezt elbukta - megint. :D Roppant izgalmas kreáció, nagyon nőies, de mellőzi a finomkodást, inkább határozott, ugyanakkor vidám illatként jellemezném. Szillázsa kifogástalan, tartóssága szintén. Inkább esti illatnak gondolom, akit rajtam produkál, az nekem sok lenne nappalra. Gyönyörű harmóniában játszik az érett barack a rum bódító jellegével, alig észrevehetően közbe-közbeszól a jázmin, hogy egy kis finom virágos attitűdje is legyen a dolognak. Nagyon picit nekem egy nagy-nagy kedvencem, az Odin 09 Posala jut eszembe, abban is hasonló az elgondolás, viszont az egy picit játékosabb, frissebb. Az üvege szép, bár a kristályokat én is fölöslegesnek tartom, a kupakja egy picit nekem giccses. Összességében csodálatos és nagyon érdekes illatélmény, remélem boldog tulajdonosa lehetek majd egy üveges példánynak.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Torpece

2018. február 21.

A kristályokat én sem értem az üvegben, régóta pisztálja a csőröm. Mert azt megértem, hogy mutatós, de bennem mindig az motoszkál, hogy simán átverős trükk, mert ugye a kristályok súlyának megfelelő mennyiségű parfümmel kevesebb van akkor az üvegben, nem? Persze lehet ez csak az én rögeszmém, de ezért sem vennék ilyen parfümöt egyrészt. Meg aztán most már, hogy megismertem az illatát pláne nem...sajnos valami összetevő nálam nagyon agyonüti az egészet, gyanítom a jázmin a ludas. Összességében számomra borzasztó, sosem venném meg.

Torpece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

szilva82

2018. január 21.

Hát hedonistának cseppet sem nevezném....ha ilyen lenne a hedonizmus....nagy @arban lennénk...:D
Lehet az összetevők miatt.....bár én a rumot kb. fél másodpercig sem érzem, utána sok-sok narancsvirág.
Nekem ez olyan biztonság illat, tegnap esti jazz koncerthez jól illet.
Na ez, az a tipikus parfüm amiben a csomagolás többe kerül, mint a cucc.
Mondjátok már meg nekem, hogy minek nekem az a sok kis kristály az üvegben??? Semminek. :D

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Nekem ez olyan biztonság illat, tegnap esti jazz koncerthez jól illet.
Na ez, az a tipikus parfüm amiben a csomagolás többe kerül, mint a cucc.

svivko

2017. október 17.

Az első niche parfüm, amit tudok viselni, és "érteni".
Viszonylag egyszerű a parfümszívdobbanás képletem: legyen édes, de ne a cukrosságától, legyen tartós, és ne fájjon tőle senki feje - főleg ne az enyém.
Volt szerencsém 10 ml-t vásárolni itt Km-en egy kedves tulajdonostól, nem bántam meg a befektetést. Valahogy nekem is a munkához, tárgyalásokhoz, vagy üzleti vacsorákhoz lett tökéletes.
Nyáron túl sok, most van itt az ideje, hogy használjam. Édesen kesernyés, bódító, nőies illat. Olyan, mint a jazz, senki sem tudná kifejezetten nem szeretni, mert mindenki talál benne valami kellemeset magának.
Szeretem, még az is lehet, hogy megveszem teljes kiszerelésben.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Az első niche parfüm, amit tudok viselni, és "érteni".
Szeretem, még az is lehet, hogy megveszem teljes kiszerelésben.

babyface

2017. január 26.

nagyon vártam már, hogy megszagolhassam az első magyar niche parfümöt! a rum és a dohány miatt valami erőteljesebb illatra számítottam, de egyáltalán nem az olyannyira, hogy én pl. most a 30 akárhány fokos melegben is viselem. :) egyébként egy 'óvatos' illatnak tartom szerintem a dohány-vanilia párossal nagyon nem lehet melléfogni :) főleg ha finom barackos rumban áztatjuk. az én bőrömön a leszáradásnál a vanillia puhasága keveredik rumba áztatott dohánnyal, ami nagyon kellemes. az illata nyomokban emlékeztet a kekszes-barackos boci csokira! :D ne kérdezzétek miért... nagy szívfájdalmam azonban, hogy nem tartós. bár az elmúlt napokban kicsit elhanyagoltam a testápolási rutinom (értsd este már nem volt kedvem bekenni magam testápolóval) ezért elég száraz volt a bőröm, amikor rá fújtam, ki fogom próbálni 'feltuningolt' bőrön is :)

update: az egyik kedvenc irodába járós illatom lett. :) a nyári 30 fokok után most először teszteltem a minuszokban és isteni finom, körbeölel a finom barack és a rum, de mégsem telepszik rád, nagyon nőcis, nagyon kifinomult, fel is javítom 5-re. :) bár azt hozzá kell tegyem, hogy a fújókája hajlamos elromlani... de szegény illat végülis nem tehet róla... :D

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

csikosmatyas

2016. május 15.

Volt szerencsém némi maradékhoz. Én ezt az illatot már éreztem, ebben teljesen biztos vagyok!
Kicsit azt érzem benne, hogy "kapjatok valamit a pénzetekert", az illat inkább a drágaszááágról szól.
A körítés nekem túl csicsás. Ezeket a csillámló ízeket pedig nem is ertem? Parfümöt hűvösben, sötétben tartok.
Nyilván nem én vagyok a célközönség, jobb kedvelem az egyszerűbb de tartalmasabb üvegeket.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

Vanília

2016. február 5.

Furcsa a kapcsolatom ezzel a gyönyörűséggel. Amikor először olvastam róla, lelkesen elszaladtam mintáért. Kipróbáltam, csalódottan félreraktam. Utána hosszú hónapok múlva elővettem és elolvadtam tőle... Állandóan szaglásztam a csuklómon és mindig másnak éreztem. Hol a méz dominált, hol egy édeskés jázminos illat bukkant elő. Azóta néha-néha előveszem és továbbismerkedünk, de nem hiszem, hogy megveszem a teljes üveget, annyira nem "én vagyok" az illat. Ha viszont elfogy, mintát a rokonaiból is veszek majd - és az biztos, hogy csodás, ötcsillagos illatkreáció:)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.