Viktoria Minya

Ár:   46 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   46 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Buja jázmin- és narancsvirág kivonat aromái kacérkodnak a rum sötét intenzitásával és a nemes cédrusfa finom fűszerességével, olyan illatot alkotva, ami épp olyan lenyűgöző, mint amilyen felejthetetlen.

A Hedonist egy csodálatosan kifinomultra csiszolt üvegben kerül bemutatásra, mely egyedülálló módon több száz valódi kristállyal van megtöltve, amelyek szemet gyönyörködtetően csillognak az aranyló folyadékban. Az üveg maga egy kézzel készített fa dobozba van fektetve, melynek kialakítása a kígyóbőr érzéki látványát és tapintását idézi.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MesMess

2020. június 22.

Kenôs mintát próbálgattam. Finom illat, nekem a mèz ès valami erjedô fûszeres gyümölcs dominál. Tartós, nagyon ismerôs valahonnan, elôttem írták: MILFes, szerintem jó értelemben. A 89-es években volt egy (fiúk közt különösen) menô tarnárnônk, neki volt hasonló az illata. Magamon nem viselném, máson nem zavarna, sôt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Chirmook

2020. május 14.

Ma végre megvettem a teljes nagy üveggel- egy éve szagolgattam a kis mintámat, mindig volt valami fontosabb illat...De ezen a tavaszon beütött nlam a barack szerelem, és ezzel együtt eljött a Hedonist ideje is. Gyönyörű, misztikus illat, olyan, ami a pasiknak is tetszik. Tegnap reggel kentem be a kezem a mintám utolsó kis részével és több kézmosás és tusolás után me reggel még mindig rajta volt. Ennyit a tartósságról. Kiváló! A szillázsa is elég nagy, 2 méter simán. Az üveg meg egyszerűen gyönyörű, annyira jó érzés kézbe venni azt a sok kis kristályt. Szerelem. (A Hedonist Roseból már a második üveggel fogyazstom, az ennél jóval légiesebb ée gyümölcsösebb, csajosabb- ez sokkal inkább a NŐnek szól, nem a lánynak)Szerintem ezt is újra fogom venni. :) Ez a legerősebb, legtartósabb az összes Hedonist parfüm közül. az absolutokt nem számítva, mert azok még tartósabbak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

skin

2019. július 23.

A napokban ismét a kezembe került a kis fújós mintám és azt kell mondjam ez nagyon finom így huszonöt fok körül. Finom luxus krém illat. Amiről rögtön egy szép , dekoratív elegáns bundás tűsarkús nőre asszociálok. Aki ha kidugja kecses bokáit a luxusautó hátsó üléséről a szálloda portás rögtön fejet hajt neki. Ez a parfüm szerintem abszolút alkalmi illat ,nagyestélyis hölgyeknek akik James Bond típusú sármos férfiak mellett villantanak vakító ,hibátlan mosolyt. A pénz szagú világban pompásan megállja a helyét és ez nem negatív kritika.
Luxus a köbön bizonyára ezt sugallják a vakító kövek is az üvegben. Ötcsillagos parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 23.

Sompi1

2019. június 28.

Engem teljesen meggyőzött. Nagyon tetszik! Első benyomásra nekem egy olyan nő illata, aki egy luxusszállón ébred egy átmulatott éjszaka után. Minden csillog és minden tökéletes körülötte, így másnap is. Erőteljes, tartós, mégis nappali illatnak gondolom.
Szerintem nagyon szép az üveg és nem értem a kristályok ellen szólókat. Szerintem ötletes, mások meg köveket és szélmalmokat tesznek a kupak helyére...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 28.

Tiziana

2019. január 28.

Az egész kollekció egyetlen értékelhető illata.Sajnálom hogy így sült el a dolog.
Úgy örültem,izgultam, végre egy magyar parfüm, mégiscsak a mi lányunk!!!
Nekem sajnos csalódás az összes, ez az illat is már visszaköszön régebbről.
Itt lett volna a lehetőség valami újat,frisset hozni, egy ütős kis újdonsággal.
Az illat olyan,mint a nagy design házak X-edik flankere.Már mindent leírtatok
róla...a kristályok miatt nem aggódnék,azért az kizárt hogy miattuk kevesebb lenne az üvegben!!
Túl komolytalan lenne, szerintem megvan az milliliterre pontosan!
Állítólag tehetségesek,és kreatívak vagyunk.Sajnálom mert nagyon vártam,
és lehet hogy túl sokat vártam tőle,de ezt egy elpasszolt lehetőségnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Úgy örültem,izgultam, végre egy magyar parfüm, mégiscsak a mi lányunk!!!
Nekem sajnos csalódás az összes, ez az illat is már visszaköszön régebbről.
Itt lett volna a lehetőség valami újat,frisset hozni, egy ütős kis újdonsággal.
Az illat olyan,mint a nagy design házak X-edik flankere.Már mindent leírtatok
Túl komolytalan lenne, szerintem megvan az milliliterre pontosan!
Állítólag tehetségesek,és kreatívak vagyunk.Sajnálom mert nagyon vártam,
és lehet hogy túl sokat vártam tőle,de ezt egy elpasszolt lehetőségnek érzem.

SPARXS

2018. december 26.

Nagyon intenzív erőteljes illat! Nekem kicsit a barack, illetve a méz volt a domináló illatjegy! Idősebb hölgyeken (ahogy a szakzsargon mondaná: Milf) tudom elképzelni különlegesebb alkalmakra. Pl egy randevú, vagy egy rendezvény/ bál/ szórakozóhely! Szerintem a hűvösebb időben működik jól, Tavasszal/Nyáron nem biztos hogy jó választás lehet, mivel könnyen átmehet fojtogatósba az illat, ha meleg, fülledt a levegő!

A másik dolog, hogy a parfüm simán kitart 24 órán keresztül, így a mindennapi használat monotonná, idegesítővé válhat egy idő után. Nekem személy szerint az nem tetszett még, hogy nincs 100ml-es változat és az 50ml-es verzió kicsit talán túl lett árazva! A folyadékban egyébként vannak ilyen aranyozott üveggyöngyök talán? Ezek jó pofák,bár kérdés, hogy a térfogatuk miatt hány ml folyadékot szorítanak ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Verona5

2018. december 16.

Az érzete: Nagyon szép, rendkívül nőies illat. Az olyan nőé, aki csillogó ruhában és csillogó szemmel készül a karácsonyi vacsorára és egy csepp zsírt sem ejt sem a terítőre, sem a földre, sem a vendégsereg tagjaira, a tökéletes földre szállt angyal minden értelemben. Egy igazi stepfordi feleség, a megtestesült álom, idealisztikus. Szóval ez totál nem én vagyok. :) Ettől még klassz egy illat, de inkább csak elegáns megjelenéshez és alkalmakra ajánlanám, bárki is legyen, aki belébújik. Örültem, hogy próbálhattam, és csak mintából próbálhattam, így nem ejtett rabul az üveg talmi csillogása. Na nem mintha erre utaznék a parfümöknél, sőt! Ahogy már korábban a Max Marához is írtam: a kevesebb néha több - a külcsínben is. A pontok szokás szerint az egyéni illatpreferenciám alapján mennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

auberginecat

2018. május 12.

Nagyon kíváncsi voltam erre a magyar kéz és orr általi alkotásra, ugyanakkor valami láthatatlan erő mégis folyton eltántorított, mikor a közelébe kerültem. Már tudom, hogy a pénztárcám ereje próbált visszafogni, de sajnos ezt elbukta - megint. :D Roppant izgalmas kreáció, nagyon nőies, de mellőzi a finomkodást, inkább határozott, ugyanakkor vidám illatként jellemezném. Szillázsa kifogástalan, tartóssága szintén. Inkább esti illatnak gondolom, akit rajtam produkál, az nekem sok lenne nappalra. Gyönyörű harmóniában játszik az érett barack a rum bódító jellegével, alig észrevehetően közbe-közbeszól a jázmin, hogy egy kis finom virágos attitűdje is legyen a dolognak. Nagyon picit nekem egy nagy-nagy kedvencem, az Odin 09 Posala jut eszembe, abban is hasonló az elgondolás, viszont az egy picit játékosabb, frissebb. Az üvege szép, bár a kristályokat én is fölöslegesnek tartom, a kupakja egy picit nekem giccses. Összességében csodálatos és nagyon érdekes illatélmény, remélem boldog tulajdonosa lehetek majd egy üveges példánynak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Torpece

2018. február 21.

A kristályokat én sem értem az üvegben, régóta pisztálja a csőröm. Mert azt megértem, hogy mutatós, de bennem mindig az motoszkál, hogy simán átverős trükk, mert ugye a kristályok súlyának megfelelő mennyiségű parfümmel kevesebb van akkor az üvegben, nem? Persze lehet ez csak az én rögeszmém, de ezért sem vennék ilyen parfümöt egyrészt. Meg aztán most már, hogy megismertem az illatát pláne nem...sajnos valami összetevő nálam nagyon agyonüti az egészet, gyanítom a jázmin a ludas. Összességében számomra borzasztó, sosem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

szilva82

2018. január 21.

Hát hedonistának cseppet sem nevezném....ha ilyen lenne a hedonizmus....nagy @arban lennénk...:D
Lehet az összetevők miatt.....bár én a rumot kb. fél másodpercig sem érzem, utána sok-sok narancsvirág.
Nekem ez olyan biztonság illat, tegnap esti jazz koncerthez jól illet.
Na ez, az a tipikus parfüm amiben a csomagolás többe kerül, mint a cucc.
Mondjátok már meg nekem, hogy minek nekem az a sok kis kristály az üvegben??? Semminek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Nekem ez olyan biztonság illat, tegnap esti jazz koncerthez jól illet.
Na ez, az a tipikus parfüm amiben a csomagolás többe kerül, mint a cucc.