Viktoria Minya

Ár:   49 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. december 11.

Ár:   49 500 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Hedonist Iris-t a legelőkelőbb alapanyag inspirálta, az íriszvaj. Az írisz hűvös eleganciáját Viktória a kakaóbab aromájával puhította, majd a pézsma és a feketeribizli keverékével koronázta meg. Az illatot könnyed, mindennap magabiztosságot adó időtlen elegancia jellemzi.

A Hedonist egyedülálló módon több száz valódi kristállyal van megtöltve, amelyek szemet gyönyörködtetően csillognak a világos folyadékban. Az üveg maga egy kézzel készített fadobozba van fektetve, melynek kialakítása a kígyóbőr érzéki látványát és tapintását idézi.

Illatjegyek: bergamott, cétrusfa, feketeribiszke, kakaó, labdanum, mósusz, rózsaszín bors

Ár: 2500.-ft + posta , Eladó: cufilili
Állapot: 2 ml frissen fújva, parfümszóróban., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Ár: 2300/2ml 4800/5ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban (a 2 ml-s műanyagban), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Era81

2021. március 9.

Mindenkivel egyetertek elottem szoloval aki felmagasztalja ezt az illatot. Tenyleg mestermunka, szikrázik az illat, csillog mint a kis kövecskék az üvegben..kis hibaja h rajtam percekben mérhető a tartóssága, de mivel eléggé kedvező árban vettem itt a km-án, nem bánom....locsolom mert gyönyörű....(4 csillag a tartósság miatt)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

auberginecat

2020. július 19.

Én most erről az illatról nem tudok és nem is akarok ódákat zengeni, mert fölöslegesnek érzem. Jó bornak nem kell cégér felkiáltással csak annyit mondok, eddig nem szerettem annyira az íriszt. EDDIG. És talán le kéne állnom a Minya Viktória nevével fémjelzett illatok megszaglászásáról, mert eddig mindegyik 10/10 nálam és ez rendkívül komoly fenyegetést jelent a büdzsére nézve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

aidanne

2020. február 3.

Most mesélhetnék én is az írisszel való kapcsolatunkról, hogy mennyire utáltam aztán jóban lettünk aztán asszonták' nekem nem is áll jól utána meg mègis.. szerintem nem erre vagytok kiváncsiak ugye? 😉
Az van, hogy kaptam az uramtól ( egyemmeg) egy VM coffre-t. Mind az 5 darab csoda benne volt. Az irisszel nem voltam sehogy, de örültem, hogy illat kompániám része. Nagyon egyszerűnek tűnik a kicsike első szaglásra. Majdnem olyannyira, mint egy jó drogériás dezodor. Aztán elárulja magát. Pontosabban a kakaó teszi. Rebelle Rose respawn óta tudom, hogy a kakaó valami csoda lehet egy parfümben mert ad egy olyan támasztást az illatjegyeknek, hogy szinte majd' az összes átlagosnak vélt jegyet, vagy jegyeket felemeli, átírja őket ( most máshogy nem tudok fogalmazni) Az írisz sokszor poros, vagy púderes szokott lenni, de édes semmiképp. A feketeribiszke itt is nagyon jól hasít, érezni azt a fanyar jegyet benne ami különlegesebbé teszi. A rózsaszínbors pikánsá, de csak is diszkréten. Semmi túlzás vagy ilyesmi. Azoknak való ez az illat akik szeretik a visszafogott illatokat de mégis valami pikantériára vágynak kiváló minőségben. Na Ezt itt meg is kapják ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

skin

2017. június 21.

Amikor először kapcsolatba kerültünk az volt az első gondolatom ,hogy ez kell nekem . Annyira finom írisz , hogy szinte belehaltam . Természetesen a rózsaszín bors és a bergamott , mint másod és harmadhegedűs végig ott muzsikálnak a háttėrben , számomra velük teljes a zenekar . Finom bársonyosan , élénken édes harmóniát adnak ennek az illatnak . Olyan finomnak , filigránnak éreztem magam amikor viseltem , légiessé tett . Valóban igaz, hogy tartóssága egyenesen arányos a fellocsolt mennyiséggel . Mestermű!

Most ismét sikerült megillatolnom nagyobb mennyiségben és viselni egy kicsit. Ám azt kell mondjam valami megváltozott bennem vagy velem vagy a bőrömmel. Egész másra emlékeztem most rajtam enyhén gyógyszeres már-már túl steril illatmolekulákat bocsájt ki. Ami nem rossz,de eltűnt a puha krémes írisz. Így már annyira nem is tetszik. Azért még tesztelgetem.

A csudát ott van az és annyira szépen,hogy belehalok.Csak a szilázsa nem túl nagy ezért ha megszokja az orrunk akkor láthatatlan lesz,de attól még más ájuldozik a gyönyörű illat lebbenésektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

googles

2017. május 28.

Nagyon megtetszett ez az illat. Szivesen magamra boritanam iparibb mennyisegben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 28.

laracroft

2016. szeptember 13.

Tiszta, finom, elegánsan édes illat. A világoslila szín parfümbéli megtestesülése. Nagyon puha, púderes írisz, kicsi kakaóval és borssal fűszerezve mósuszágyon, mindez nagyon jól összedolgozva. Rajtam lineáris, csak puhul és púderesedik egy kicsit a leszáradás, egyébként végig ugyanazt hozza.
Kövezzetek meg érte, de számomra a Hedonist Iris olyan, mintha Paco Rabanne Ultravioletjének a legapróbb részletekig tökélyre fejlesztett verziója volna. Tisztább, nemesebb, puhább lilaság. Csodálatos alkotás, érződik rajta a minőség (sajnos az árán is).
Hatósugár a felfújt mennyiségtől függ, tartóssága pedig kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Hatósugár a felfújt mennyiségtől függ, tartóssága pedig kiváló.

tatantix79

2015. január 17.

Pici mintám van ebből a szépségből és a szívem szorul össze, hogy egyelőre ennyi jut belőle! Újonc kis orrommal nem állok neki elemezgetni, azt majd megteszi helyettem valaki, aki valóban "érti és tudja" az illatok titkait. Nekem csak annyi engedtessék meg, hogy egyszerűen szerelmes legyek ebbe az illatba! Csodálatos, nemes, világos, tiszta és szikrázóan színes! Miután a kis minta-kincsemből két cseppel megtiszteltem a csuklómat és a nyakamat, szabályosan úgy éreztem magam hosszú órákon át, mintha egy habos felhőről láblógatva tüzijátékot néznék. :) Mélységek, szépség, meleg szikrák, hűvös szellő, emlékek. Nem győztem az orrom előtt tartani a csuklómat és mosolyogni, hogy vajon hányféle csodát fogok még felfedezni, amíg el nem tűnik végleg az illat. Nagyon-nagyon sokáig velem maradt és az utolsó pillanatig tartogatott egy kis meglepetést! Fantasztikusan szép "teremtés", gratulálok a megalkotójának!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 17.