Viktoria Minya

Ár:   49 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. december 11.

Ár:   49 500 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Hedonist Rose-t a parfüm-alapanyagok királynője, a rózsaolaj ihlette, amely a maga nyers alapállapotában sokszor túl erősnek bizonyul a nagyközönség számára, ezért Viktória fehérborral és leheletnyi barackkal csillapította a bódító illatát. Az ámbrás jegyek tovább lágyítják ezt az érzéki elixírt, ami igazi csábító fegyverré válik a női bőrön.

A Hedonist egyedülálló módon több száz valódi kristállyal van megtöltve, amelyek szemet gyönyörködtetően csillognak a világos folyadékban. Az üveg maga egy kézzel készített fadobozba van fektetve, melynek kialakítása a kígyóbőr érzéki látványát és tapintását idézi.

Illatjegyek: ámbra, barack, citrom, fehérbor, mósusz, rózsa, szegfűszeg, vanília

Ár: 2300/2ml 4800/5ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban (a 2 ml-s műanyagban), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Ár: 9.000 Ft , Eladó: Tubereuse
Állapot: 15 ml gyári travel/kép szerinti mennyiség , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után postán maradó ajánlott

auberginecat

2020. május 20.

Több rózsás parfüm alatt is nyilatkoztam mostanában, hogy nagy A Rózsaillat keresésben vagyok, mindezidáig sikertelen a projekt. Most sem mondom azt, hogy megtaláltam, amit keresek, mert abszolút nem, viszont kétségtelenül egy kiemelkedő kompozícióval ismerkedhettem meg. Eddig szinte az összes rózsás illatban felfedeztem egy olyan mellékzöngét, ami miatt felejtős; túl sok citrom, ami miatt keserű légfrissítős (Izia), túl sok só, ami érdekes, de nem erre vágyom (Rosa Saltifolia), túl sok pacsuli, amit amúgy sem állhatok, túl sok pezsgő, ami miatt szúróssá válik (Dom Rosa - pedig az már majdnem az volt, amit keresek), vagy épp túl sok cukros akármi, ami egyszerűen idegesítően gejl (Á la rose, Delina). Hát finnyás vagyok, na.
Viszont Minya Viktória megint kedvemre valót alkotott (sajnos), lehet, hogy messzire el kellene kerülnöm a hölgy alkotásait, ha nem akarok ennyi, a nevéhez kapcsolódó tételt szerepeltetni a költségvetésemben, ami még a végén korrupciógyanúra adhatna okot. Az eredeti Hedonist büszke tulajdonosaként, illetve az Eau de Hongrie nagy-nagy kedvelőjeként kíváncsi voltam rá, hogyan interpretálja Viktória ezt a számomra kedves virágot és illatot a Hedonist égisze alatt. Meg kell mondjam, bár a bort fogyasztani nem szeretem, ebben a formájában nagyon is tetszik. Kiérezhető a minimális savassága, de a barack játékosan és édesen fojtja le, így ez az illat nem esik abba a hibába, mint oly sok másik; tudniillik hogy szörnyen fanyar és kesernyés lesz. Éppen ugyanazt a briliáns egyensúlypontot kapja el és tartja biztosan, mint a Hedonistban a rum, a barack és a dohány. Egyetlen negatívumot tudok elmondani róla, ami valójában csak a saját ízlésemből fakadó kritika; nekem ez az élénk rózsaszín kristályhalom már túl sok, de maga az üveg egyébként szintén mestermű és méltó az illatcsaládhoz. Nehogy megvegyem üvegében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Chirmook

2019. május 18.

Beleszerettem a kristályos hedonist üvegekbe, ám a rose a külcsínt belbecsben is felülmúlja! Eszméleten finom illata van semmihez sem hasonlítható, rózsás-gyümölcsös. Sajnos ez az extázis csak fél órán át tart, utána jön egy gyors leszáradás és 2 óra múltán semmi sem marad a bőrömön. Viszont ruhán tovább érezni. Ha felfújom, akkor úgy arabosan-oroszosan, 6 fújással körbe magamat. :) Úgy nagyon jó, csak ehhez kissé drága. De annyira finom az első fél óra, hogy ezt is megbocsátom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

aranybarack

2019. április 10.

Ez az illat pálott, boros fülledt rózsa rajtam. Pont, mintha valami italozás nyomát próbálnám (sikertelenül) eltüntetni valami régies rózsaillattal. Nagyon nem vagyok barátja az alkoholos jegyeknek, az Armani Si is hasonló rossz kritikát kapna tőlem, próbáltam. Értékelésem tehát szubjektív, nekem, rajtam, stb... Az összetevők minőségiek, ezért nem 1 csillag, tetszésfaktor miatt max. kettő.
Update: Felpontozom háromra, mert anyukámnak tetszett, viszont a szillázsa kenős mintából elég szerény, én jóformán csak egy nyakba puszinál éreztem rajta bármit. Az rajta nem volt kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

aidanne

2019. március 22.

Jajj kis piás, huncut ám ez az illatka. Totál magával szippant, pedig egyszerű mint egy faék...vagy mégsem....??? Nem igazán találkoztam olyan rózsás kompozícióval ami egy fehérborral van megbolondítva....elképesztően egyszerűen van beállítva még is egy luxus, lightos virágos illat. a rózsa és az alkohol jó kis randija. Itt a barack hihetetlenűl jól viszi a bor kesernyés aromáját.
Annyira érdekes ez így, pedig én nem különösebben szeretem a barackos jegyeket amin nagyon kiütközik, mert egyrészt nekem túl édes másrészt leegyszerűsíti az illatot, de itt pont hogy kiemel. fantasztikus. Megjegyezném, hogy bár az üveg és az abban úszkáló lötyiben lévő kövek marha mutatósak, de 50 ezer forint így most eléggé..izé...nah...Ahhoz nem ennyire kiemelkedő....mindegy! elfogadnám azért.....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Makk Zsuzsó

2016. december 11.

Rajtam másfél órát sem bír ki, nagyjából Diptyque Eau Rose- és Kurkdjian Á la rose-vonal. Amiket azoknál leírtam, többé-kevésbé igazak erre is.
Ezt is kipipáltam, keresek tovább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Ezt is kipipáltam, keresek tovább...

juditkaa70

2015. december 22.

Más parfüm rendelésénél kaptam ajándékba VIKTORIA MINYA HEDONIST ROSE parfüm mintát. Rendkívűl tartós a bőrömön. Nagyon tetszik az illatjegyei alapján.Hol a rózsa,hol a finom vanilia játszik,keresztezik egymást. Érdekes illat számomra,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 22.

juditkarap

2015. január 23.

Ha a Hedonist az érett, kívánatos nő, akkor a Hedonist Rose a naív, cseperedő kishúg, az Iris meg az irigy nővér. Az Eau de Hongrie pedig az okos, helyes és homoszexuális báty. Mindegyiknek megvan a maga szépsége, ízlés szerint, ki mit szeret. A tartóságot nem vonnám kétségbe, az egy teljesen más kérdés, hogy én magamon nem érzem már pár óra elteltével, de egy 'új' orrnak meg a nap végén is ordít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

laracroft

2015. január 7.

Kis Nerolis mintám van belőle.
Isteni finom, öt csillagos illat. Édesség, és rózsaság. Valahogy úgy van lefojtva benne a rózsaolaj illata, hogy bár a karaktere megmarad, nincs benne semmi szúrósság, semmi mainstream rózsa. Szerencsére. Nekem ugyanis megfájdul a fejem minden rózsaillattól, ez viszont más, érződik rajta, hogy minőségi munka.
Édeskés, finom illat, de a jegyek olyannyira egybeolvadnak, hogy nehéz kiérezni belőle egyet-egyet.
Egy csillagot azért csak levonok, mert nem elég tartós. Az árát elnézve pedig azért az alap elvárás lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Kis Nerolis mintám van belőle.