Best of Beauty 2019

Virde

Ár:   749   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2015. július 21.

Ár:   749
Kategória:   Testápolás

Az Aloe vera spray az Aloe barbadensis 100%-os kivonatából készül.

Nykus86

2019. június 15.

A gátsebem kezelésére vettem, amit nagyon jól hűsített , szépen és gyorsan gyógyult. Azóta kipróbáltuk égésre, gyulladt bőrre, felületi sérülésre is, mindnél jóra vizsgázott a spray, de nem lepődtünk meg, mert ismertük már az Aloé Verat, növényünk is van itthon. Mostantól a spray is kötelező eleme a gyógyszeres dobozunknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Inez

2017. június 10.

Megsütötte a nap az arcom. Nagyon. Erdőben sétáltam az ebbel; tisztás, kis patak, madárcsicsergés, bárányfelhők, fűben hanyatt fekve égre bambulás, nyugalom. Vörös fej. Olyan vörös, hogy nem hittem a tükörnek, szinte világított a szemem. Soha még így nem jártam. A patikában nem kellett semmit sem mondanom, a gyógyszerész szó nélkül vette le a polcról ezt a kis sprayt. Hűsít, nyugtat, nem fájtam és nem hámlottam, Ez a "pöpec kis cucc" 😊 valódi csodaszer.
Ja, és igen: ritkán szoktam az összetevőket nézni, de ez tényleg "csak" aloe vera, semmi egyéb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

knoemi

2016. december 6.

Ekcémára ajánlották a gyógyszertárban. Segít lehúzni a gyulladást, de szárít. Kombinálva alkalmazom más készítményekkel, de erre a célra nem nyújt kiemelkedő teljesítményt.....VISZONT minden másra igen. Leégésre, égési sérülésre, karcolásra, csípésre, kiütésre, bármilyen gyullad bőrfelületre TÖKÉLETES. Tényleg "pöpec" kis cucc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

paranoidcat

2016. július 23.

Szóval, nagyon csúnya leégés apropójából dobták hozzám a patikában. Kis kiszerelés, nagy bőrfelületre, napi többször fújva nem sokáig elég. Viszont hűsít, és enyhülést hozott a szenvedő bőrömnek - és szépen gyógyítja. Kevesebb egyéb összetevője van, mint más aloe keszítményeknek, így azt mondom: pöpec kis cucc, állandó helye lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice