Viseart

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Ár:   $49
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A palettában található gazdag lila színek, matt és csillámos finishekkel ellátott kilenc árnyalatú kollekció ideális nappali, éjszakai, vagy bármilyen más alkalomra.

• Embrace: Világos, semleges barna, matt
  • Blushing: Taupe szín, matt
  • Fusion: Gazdag merlot szín, matt
  • Bisous: Világos pink, metál finish
  • Tingle: Jeges ezüst, metál finish
  • Shiver: Lila, metál finish
  • Haze: lány lebendula szín, matt
  • Ecstacy: Gazdag lila, metál finish
  • Falling: Padlizsán szín, matt

Anheszenamon

2019. december 28.

Hónapok óta lila paletta lázban égtem, megvettem a CP liláját, a Lovely lila mini palettáját meg még ki tudja miket. Aztán jött ez a kis csoda. Ez a paletta tényleg mesés. Annyira szép árnyalatokat, olyan különleges lila színeket tartalmaz, amit egyik palettám sem. Nagyon örülök, hogy megvettem. Igazán szolid irodai sminket is tudok készíteni vele. A fényes színek teljesen elrabolták a szívemet. Ha szereted a lilát, akkor csapj le erre a gyönyörűségre! 💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

zsucci93

2019. szeptember 24.

Régóta kerestem szép lila színeket. Ez a paletta tökéletesen valóra váltotta minden vágyam a színnel kapcsolatban :) gyönyörűen eldolgozhatóak, szép metálos a csillogásuk, merész, és mindennapi sminkek lehetőségét rejti ez a kis 9 db-os csoda. Mindenkinek ajánlom, akinek ez a szín a kedvencei közé tartozik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.