Visiomax Kombi Lösung Mit Hyaluron Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez

Visiomax

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Tisztítás, fertőtlenítés, tárolás, nedvesítés.

Egylépcsős rendszer lágy kontaktlencsék mindennapos ápolására. A nátrium hyaluronát hosszabb ideig hidratálja a kontaktlencsét, ezáltal növeli a szem konfortérzetét is.

Doro8

2020. július 22.

Jó ideig a Lidl-ös folyadékot használtam, azzal ár-értek arányban tökéletesen meg voltam elégedve. Aztán nem láttam többet a polcokon, sürgősen talalnom kellett valamit, és ezt vettem meg. Milyen jól tettem! Nevetséges áron tud annyit is, mint akár egy optikában vett 3x ilyen drága folyadék. Bár még van egy kevés benne, biztos vagyok benne, hogy újravevős. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

micsmics

2020. február 24.

Az elmúlt huszoniksz évben az összes, de tényleg az összes folyadékot kipróbáltam. Nálam a Bausch cuccok sosem működtek, se lencsék, se folyadékok. De legalább elég drágák. A Ciba visiont kedveltem mind közül a legjobban.
Aztán jöttek a saját márkások. Voltak elég durva tévedések köztük, és akkor megtaláltam ezt.
Röviden a világ legjobb folyadéka, nevetséges áron.
Bővebben: nem szárad a szemem, pedig (tudom gáz) túlhordom a lencséket, nem csíp, nem szúr, de mindeközben jól tisztít (nem szoktam dörzsölgetni őket, ez is gáz...🙈).
Imádom, köszönöm, hogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Röviden a világ legjobb folyadéka, nevetséges áron.
Imádom, köszönöm, hogy van!

v.alexandra27

2020. február 24.

Én meg vagyok vele elégedve, nem vettem észre, hogy rosszabb lenne a drágább folyadékokhoz képest. A szememet nem irritálja, és megfelelően ápolja a lencséket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

KuliKali

2019. november 7.

Ez is egy olcsóbb( de nem a legolcsóbb) alternatíva a drága optikai folyadékodhelyett. Nem rossz, talán egy cseppet (ha-ha) szárította szemem a nap végére,de ez akár betudható az új típusú kontaktlencsémnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Én egy évig használtam, míg elmentem a Dm-be és közölték,hogy nincs. Majd jövő héten lesz. ( ezért rendeltem egy másikat az Amazonon)
Megvoltam elégedve vele,jól tisztított , de amit most használok az valamiért sokkalta jobb. - nem piros a szemem - lehet irritálta a Dm-es- nem kell annyi szemcseppet használnom.( ReNu nekem jobb)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Vicus

2019. január 26.

Teljes mértékben megfelel számomra. Nem vettem észre különbséget eközött és az előző háromszor ennyibe kerülő folyadékom között. Pozitívum, hogy könnyen elérhető, bármelyik dm-ben megvehetem. Apró negatívum, hogy ehhez nincsen kontaktlencse tok, míg a Super kombinált tisztítóoldathoz van, pedig ugyanannyiba kerülnek, csak ugye abban nincsen hyaluron, azért választottam ezt. Mindent összevetve szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Blane

2018. június 30.

Mivel a Rossmanban a kedvenc kontaktlencse folyadékomból mindig hiány volt, gondoltam kipróbálok valami mást, teljes mértékben pozitív csalódás :)
Kiválóan tisztít, nem csípi a szemet és a benne lévő hyaluron pedig segít, hogy hidratáltabb legyen a lencse. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Bubus00

2018. április 6.

Bár nekem nincs rá szükségem, de a páromnak ez a kedvence,mert olcsó és jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Bár nekem nincs rá szükségem, de a páromnak ez a kedvence,mert olcsó és jó.

krisztina-g

2018. január 18.

Bausch & Lomb folyadékot használtam anno, de aztán egyszer gyorsan kellett vennem folyadékot és ez került a kezembe. Nem bántam meg, mert ugyan olyan jól tisztít és az ára sokkal kedvezőbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

melindadd

2018. január 4.

Nem tudok rá rosszat írni:olcsó, jó, nagy kiszerelése van. Biztos, hogy amíg van, nem veszek kétszer, háromszor ennyiért ápoló folyadékot! Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.