Visiomax Kombilösung Sensitive Mit Aloe Vera Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez

Visiomax

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. október 7.

Kategória:   Egyéb

Szenzitív kombinált tisztítóoldat aloe verával. Az aloe vera növény természetes hatóanyaga védi a szaruhártya sejtjeit. Gondoskodik a kényelmes kontaktlencse viseletről, hatékonyan és kíméletesen megtisztítja a kontaktlencsét, eltávolítja a lipideket és lerakódásokat. A szenzitív kombinált tisztítóoldat ideális szilikon-hidrogél kontaktlencsékhez és minden más lágy kontaktlencsékhez is.

A szenzitív kombinált tisztítóoldat több funkciót lát el egyben: tisztítás, fertőtlenítés, lemosás, tárolás és a lágy kontaktlencsék benedvesítése.

tamara428

2019. október 5.

1-2 hónapja használom, azóta elégedett vagyok vele. Több optikában kapható folyadékot próbáltam, és a többségük nem vált be, bántotta a szemem. Ez kb. fele annyiba kerül, mint a "neves" ápolófolyadékok, és egy kicsit sem izgatja a szememet. Kicsit idegenkedtem az "aleo vera", viszont nagyon jó benne és tényleg kíméletes az érzékeny szemekhez.
Könnyedén be tudom tenni a lencséket (Bausch&Lomb Ultra), nap közben nem viszket/ég/szúr/stb, és este tökéletesen meg tudom vele tisztítani a lencséimet. A tisztító hatása kicsit már csökkent (de már nagyon közel vagyok a flakon és a nyitástól számított felhasználási idő végéhez (és még mindig nem irritál)), de még így is elégséges a teljesítménye. Tokot is adnak hozzá, ami plusz pont, hiszen azt is cserélgetni kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

picinyul

2019. szeptember 20.

Pár hete használom, teljesen elégedett vagyok vele. Ha egész nap a szememben van a lencse, akkor is elég komfortos még este is. A lencsém iwear oxygen. Még jó, hogy megnéztem, hogy ezek szilikon hidrogél lencsék, amihez jó ez a folyadék is, mert először az olcsóbb visiomaxot vettem le a polcról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.