Visiomax

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egylépcsős tisztítórendszer, mely eltávolítja a kontaktlencséről a fehérjét is. Alkalmas lágy kontaktlencsék ápolására, valamint szilikon hidrogél kontaktlencséhez is használható. Az optimális minőség biztosítása érdekében a termék gyártása során nagy hangsúlyt fektetnek a szigorú minőségellenőrzése és klinikai vizsgálatokra.

juud30

2021. január 24.

Biofinity folyadékról váltottam, teljesen jó minőségű, olcsó, szépen tisztítja a lencsét, a szememet nem irritálja. Ennél maradok biztosan! :) Ajánlom másnak is. Lágy AirOptix lencséhez használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

kamillaanemeth

2020. szeptember 30.

BioTrue folyadékról váltottam, igaz nem szándékosan, de nagyon örülök, hogy így alakult. sokkal rugalmasabb marad a lencsém, és egyáltalán nem csíp, ráadásul feleannyiba sem kerül és nem kell érte 2 havonta beszerzőhadjáratot indítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

annroi

2019. október 3.

Elfogyott a kontaktlencse folyadékom (iWear) és gyorsan vennem kellett egy újat, de szerettem volna olcsóbban kihúzni. Láttam, hogy erre a folyadékra elég sok pozitív vélemény érkezett, olcsó is volt, így megvettem, és nem bántam meg. Ugyanúgy teszi a dolgát, mint bármelyik drágább társa, ráadásul mióta ezt használom, szerintem kevésbé száraz a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

MissKenedy

2019. május 23.

Nagyon kíváncsi vagyok rá hosszú távon. Eddig a rossmanos társát használtam, de az utóbbi időben gyakran gyulladt be a szemem, hiába mostam a lencsét mint egy őrült.
Aztán egy szemész felvilágosított, hogy nagyon meg kell nézni milyen folyadékot használok, mert amelyik nem oldja a fehérjét, az kb halottnak a csók. Folyamatosan visszajuttatod az elhalt sejteket a szemedbe, garantált a gyulladás. És mint kiderült a rossmanos híján van ennek a tulajdonságnak. Így most adok neki is egy hónapot új lencsével. Ha nem lesz bajom, akkor örülök, ha megint begyullad, akkor nincs mese valami professzionális után kell nyúlni :(
Első 1 hetes benyomás mindenesetre pozitív. Nem csíp, szépen tisztítja a lencsém (bár még az is elég új) nem homályos a látásom. Reméljük ilyen is marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

SzNoemi98

2019. április 12.

Több mint egy éve használom, és tökéletesen megfelel a célnak. Az egyik legdrágább optikásat váltottam le erre. És nagyon jó ár-érték arányban, ezért ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

dio14

2019. január 1.

Annyira örülök, hogy itt rátaláltam, mert tényleg nagyon jó termék. Előtte a CV Synergy folyadékát használtam, amit nagyon szerettem, de kb. 3-szor ennyibe kerül, ezért ez nagyon szuper alternatívája. Én szilikon-hidrogél lencsét használok, és tényleg bevált hozzá, tökéletesen megtisztítja. Ha ez hosszútávon is így marad, akkor biztosan nem cserélem le. Egyedül az nem tetszik benne, hogy nem volt dobozban, csak felül volt fólia a kupakon és a lencsetartón. Ezt leszámítva szerintem ár-érték arányban szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

missmomsen

2018. december 24.

Eddig optikában kapható folyadékot használtam, de eléggé megterhelte a pénztárcámat. Szóval elkezdtem keresgélni, hátha van olcsóbb verzió, a dm-eseknél több csillag volt, ezért választottam ki ott. Ez a folyadék ugyanazt tudja, amit a háromezres nemtudommiamárkájamár folyadék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

gloriaaa

2018. október 25.

Bőven tudja, amit a drágább vetélytársak, sőt! Jól tisztít, gazdaságos, sokáig elég. Külön plusz pont a hozzá járó lencsetartóért. Csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Nindzsuuu

2018. július 24.

Nagyon jól tisztít! teszi a dolgát, fehérjeoldó hatása miatt nagyon szépen tisztán lehet tartani a lencséimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

horanett92

2018. május 8.

Az Ofotért iWear kontaktlencse folyadékát cseréltem le erre. Jó döntés volt, ugyanazt tudja, mint a sokkal drágább társa. Kb. egy hónapja használom és eddig meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.