Vitabiotics

Ár:   £6.30   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2019. május 27.

Ár:   £6.30
Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Vitamin a haj, köröm és bőr normál állapotának fenntartásához.

• B2, B3 vitaminnal és biotinnal az egészséges bőrért.
  • Szeléniummal és cinkkel a haj és a köröm normál állapotáért.

Az Egyesült Királyság elsőszámú köröm, haj és bőrtápláló formulája.

Barbi-Lou

2014. október 31.

Ez a keszitmeny egy csoda. A kormeim sose voltak meg ilyen erosek es hosszuak! A borom is szebb lett. A hajammal eddig sem volt problema, remelhetoleg meg rasegit a novekedesere. Biztos nem hagyom abba a szedeset!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

onecrimsonnight

2014. október 24.

Hajhullás miatti kétségbeesésemben kerestem valami szépségvitamint és ez annyival olcsóbb volt a mellette lévő társainál, hogy úgy gondoltam sokat nem veszítek. Egy havi adag 6 font miközben társai 20 fontál kezdődnek.
Egy doboz beszedése után a következő eredményeket érte el: erősen redukálódott a hajhullásom, aminek nagyon örülök. Kb. folyamatosan lemezesen törtek a körmeim, de ez megerősítette őket. Lemezes törés nincs és nem is hajlanak/törnek olyan könnyen a körmeim mint eddig. A bőrömmel eddig se volt probléma, így arról nem tudok nyilatkozni.
Azt írják, hogy kell 3 hónap mire teljesen "beüt" a cucc és látványos eredmény lesz, de engem meggyőzött már az első doboz után, úgyhogy szedem is tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.