Vitalis

Ár:   2180 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2019. február 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidegen sajtolt, hígítatlan marokkói Argán olaj. Bőrápolásra, hajápolásra, körömápolásra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsazsa

2019. február 12.

Féltem olajat kenni a kevert arcbőrömre, nem tudtam hogyan fog rá hatni, nem lesz-e tőle még olajosabb, problémásabb. Aztán már annyira csúnya volt az arcbőröm, hogy utolsó esélyként kipróbáltam ezt az argán olajat. Azóta éjszakára csak ezt kenem fel. Nagyon jól hidratál, reggelre lehúzza a piros duzzanatokat, nagyon sokat javít a bőrképen, a sejtmegújító hatása tényleg látszik. Kevésbé problémás azóta a bőröm mióta használom, nem tökéletes így sem, de rengeteget segített, már csak BB krémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.