Vitalis

Ár:   950   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100gr   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2016. szeptember 15.

Ár:   950
Kiszerelés:   100gr
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Finom, krémesen habzó szappan, érzékeny, száraz, igénybe vett bőrtípusra. Ekcémás, psoriázisos problémára is kitűnő választás.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. április 8.

Még csak most használom először ezt a szappant, de jók a tapasztalataim: valóban krémes és használat után is kellemes érzést hagy maga után. Nekem bevált arcra is és intim mosakodásra is, mert nem szárít, nem irritál. A papírján az van írva, hogy kerüljük a szembejutást, de nekem arcmosáskor nem volt ilyen gondom vele.
Ami viszont megjegyzendő: a szappan csomagolásán nem jelzik a kecsketejet összetevőként! Ezt csak a honlapról másolva írtam be, mint logikus összetevőt!
És még egy aprócska kifogás: nagyon éles hasábra van vágva, így az első használatokkor nehezen kezelhető.
Ezek miatt adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 8.

Ezek miatt adok csak 4 csillagot.