Vivamax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Metro   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiscsibe, Módosítva: 2013. július 13.

Lelőhely:   Metro
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Vivamax ionos bőrápoló készülék négy alap és három kombinált funkciójának köszönhetően szépségápolási és wellness célokra is kiválóan használható. Az ultrahang magas frekvenciája elősegítheti a ráncok kisimulását és az arcbőr feszesítését, illetve csökkentheti a narancsbőr kellemetlen tüneteit. Az ionok segíthetnek a bőrápoló krémek gyorsabb felszívódásában.

Az infravörös fény keltette meleg hatására a bőr ellazul, így a sejtekben lejátszódó vízmozgás könnyebben beindul, és a vér áramlása is gyorsulhat. A kombinált funkciók (ultrahang és infravörös fény, negatív ionok és infravörös fény, pozitív ionok és infravörös fény) megkettőzött hatékonysággal ápolhatják és feszesíthetik bőrét.

• Szépségápolási és wellness célokra
• 4 alap funkcióval (negatív és pozitív ion, ultrahang, infravörös fény)
• Bőrápoló kozmetikumok hasznosulásának segítése
• Ráncok, arcbőr kezelése
• Narancsbőr kellemetlen tüneteinek enyhítése

Használható:

- alakformálásra (fenék, comb, has, derék)
- bőrfeszesítésre, rugalmassá tételére
- narancsbőr tüneteinek enyhítésére
- ráncok kisimulásának elősegítésére
- mellek feszesebbé, formásabbá tételére
- bőrápoló kozmetikumok hatásának fokozására,
  a gyorsabb felszívódás elősegítésére

Daniella11

2014. május 17.

Nem mondom, hogy rendkívüli eszköz, de legalábbis az ultrahang funkciójával észrevettem némi feszesítő hatást az állam körül, ha mindennap használtam. Ezt nem lehet a krémekre fogni, mert ha krém nélkül használom, akkor is ugyanezt tapasztalom. Az ionos funkciókról nem tudok nyilatkozni, nem próbálgattam annyit, hogy megbízható véleményem legyen (bár már egy éve megvan), nekem egyértelműen az ultrahang lett a kedvencem. Az infrája nagyon gyenge, az egyszerű pár ezer forintos masszírozók is jobbak e téren.
A fenti szereplő ismertetéshez kiegészítésként: alakformálásra (fenék, comb, has, derék)-esélytelen, hacsak nem akar valaki órákat azzal tölteni, hogy a pár négyzetcentiméteres kezelőfejet rakosgatja magán percről percre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 17.

cila

2013. július 15.

Nekem meg van már 4 éve.Próbálgattam is különböző krémek,zselék használatával kombinálva,háát azt kell,hogy mondjam semmit sem ér,semmi látványos változás az arcomon.Humbukkkkk!Szépen el van a szekrény aljában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 15.