Vivienne Westwood

Ár:   13410 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Illatcsalád: Virágos- fás pézsma

Illatösszetétel: Friss jegyek, Gyöngyvirág, Rózsa, Bazsarózsa, Fás és pézsmás jegyek

hanami21

2014. június 4.

Nagyon nőies illat és tartós. A legkisebb (30ml) kiszerelésben vettem meg, mert bár tetszik az illat, de számomra túlzottan nőies. Így csak bizonyos alkalmakkor fogom magamra fújni, és erre a kicsi bőven elég lesz. Persze ez nem a parfüm hibája, úgyhogy arra megy az 5 csillag. Mellékesen ez az első Vivienne Westwood termékem, szóval nagyon örülök neki. (a nagy álmom egy nyaklánc tőle, de elég húzós ára van)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

alycethetyger

2014. január 22.

Nagyon egyedi, nagyon különleges és tényleg sok benne a gyöngyvirág ( nem számítottam ekkora mennyiségre és valószinűleg épp ezért nem tetszett első szippantásra). A páromnak viszont annyira megtetszett az üvege, mikor mutattam, hogy megjött (innen is köszönet DFI-nek :), hogy gondolkodás nélkül magára fújta ( :D ). Két nap alatt annyit szelidült (már az én bőrömön), kibontakozott mélyebb rétegeiben, elhalványult a gyöngyvirág-csokor is, hogy biztosan ez az illat lesz a tavaszom sztárja, ráadásul a párom azt mondta, ne is nagyon keresgéljek tovább, mert ez a Vivienne egy zseni, kíváncsi a többi illatára is. Érdemes egy 15-20 percet hagyni neki és krémesen virágos lesz (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

DFI

2014. január 6.

Igen kis nőies illat, eléggé tartós is. A gyöngyvirágot jobban érezni mint a rózsát, ezért nemkem annyira nem tetszik. Ha a gyöngyvirág nem lenne benne viselném, mert nem a megszokott, mainstream illat. Angliából kaptam 2 üveggel, akit érdekel írjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 6.